Ryan Reynolds jako Raubíř Ralf pro dospělé

Ryan Reynolds jako Raubíř Ralf pro dospělé 5 obrázků v galerii
Free Guy | Foto: 20th Century Fox
Jsou tu svátky, což pro někoho znamená jediné - pohodu, rodinný krb a dovolenou. No a když už máte tu dovču, můžete si pěkně lehnout na gauč a chopit se herního ovladače. Pořádná herní pařba je totiž občas parádní relax, takže proč se nepohroužit do virtuálního světa? Navíc nás v tom čile podpoří i Ryan Reynolds ve svém novém traileru.

Právě vyšel první trailer k jeho novému filmu s názvem Free Guy. Ryan Reynolds v něm ztvárnil hrdinu jménem Guy, který pracuje jako bankovní úředník toužící uniknout ze svého nudného života. Problémem je ale to, že jeho život je tak nudný, protože je vedlejší nehráčskou postavou ve hře Free City. Hra ale nemá u hráčů takový úspěch, jak vývojáři doufali, a tak bude ukončena. Guy se s tím ale nehodlá smířit a začne bojovat nejen za sebe, ale za celou hru.

Režíroval Shawn Levy a vedle Ryana se v dalších rolích akční komedie představí Jodie Comer, Joe Keery, Utkarsh Ambudkar, Lil Rel Howery a Taika Waititi. Premiéra Free Guy je v plánu na 9. července příštího roku.

Nezní vám to jako Raubíř Ralf pro dospělé? :-)

Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist