1.10.2019, 14:46

Joker: Pojďte zdarma na jednu ze tří premiér

Joker: Pojďte zdarma na jednu ze tří premiér 8 obrázků v galerii
Joker | Foto: Vertical Ent.
KINOBOX PREMIÉRY jsou zpátky a spolu s nimi jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku, Joker (2019) s Joaquinem Phoenixem v hlavní roli. Již tento čtvrtek v jednom ze tří multikin sítě Premiere Cinemas. Buďte u toho zdarma i vy.

Oficiální text distributora: Zkrachovalý komediant Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker. (Vertical Ent.)

Chcete se na Jokera dostat zcela zdarma a mezi prvními? Díky KINOBOX PREMIÉRÁM máte možnost. Projekce filmu Joker se uskuteční již tento čtvrtek 3. října ve všech tuzemských kinech sítě Premiere Cinemas. V Praze-Hostivaři (19:20, verze s českým dabingem), Teplicích (18:30) a Olomouci (19:00). Projekce proběhnou ve spolupráci s Premiere Cinemas a distribuční společností Vertical Entertainment, která snímek do kin přináší.

Jak se na projekci zdarma dostat? Vyberte si kino a rezervujte místo v sále - Premiere Cinemas Praha Hostivař, Premiere Cinemas Teplice, Premiere Cinemas Olomouc.

Abyste si účast v kině zajistili, musíte ohodnotit a okomentovat tři filmy v naší databázi (minimálně 250 znaků - nesmyslné komentáře mažeme a nezapočítáváme, můžete být i vyřazeni z pozvánek na další projekce). Poté se aktivuje možnost rezervace. Registrace uzavřeme ve čtvrtek 3. října ve 12:00. Podrobnosti o našich projekcích si můžete přečíst zde.

Joker | Foto: 2019 Warner Bros. Entertainment Inc.
Joker | Foto: Warner Bros.
Ankety
Jste zvědaví na nového Pana Tau?
Ano
Ne
Na koho?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist