22.9.2019, 07:30

John Rambo a Poslední krev: Vzhůru do akce!

John Rambo a Poslední krev: Vzhůru do akce!
Rambo: Poslední krev | Foto: Distributor

Vyznavači osmdesátkové akce a fanoušci Sylvestera Stalloneho se loučí. Veterán vietnamské války John Rambo potí "poslední krev", načež se vydá na zasloužený odpočinek. Poslední velká akce se neobejde bez důmyslných "vychytávek" a béčkového výplachu.

Rambo: Poslední krev

O čem to je: Ještě jednou, naposled a osudově přichází do kin John Rambo v podání Sylvestera Stalloneho. Pátým dílem „Rambo: Poslední krev“ uzavře svůj téměř čtyřicet let dlouhý příběh legendární postavy akčního filmu. Po nelítostných bojích v džungli a poušti ho uzavře tam, kde snímkem First Blood (česky Rambo) začal. Doma v Americe. Nakonec ho i tady dožene minulost. Rambo bude nucen oprášit své schopnosti a vydat se na cestu krvavé pomsty. „Jde k vám smrt a není nic na světě, co by vám pomohlo ji zastavit“, říká John Rambo klidně a s rozmyslem směrem ke gangu mexického drogového kartelu. Každý, kdo o Rambovi někdy slyšel, ví, že není důvod mu nevěřit. Bůh zná slitování, John ne. Poprvé s krátkými vlasy, poprvé bez čelenky, poprvé u sebe doma, poprvé unavený. Zato stále s lukem a ikonickým nožem. Stále je to Rambo, který i na zemi umí rozpoutat peklo. Kruh se uzavírá. (Bontonfilm)

Rambo: Poslední krev: Necenzurovaný trailer

Ne, zkoušet to, co dělá Rambo ve videu výše, vážně nedoporučujeme. Ale zahrát si na ostříleného dobrodruha v terénu? Proč ne. Distributor snímku Rambo: Poslední krev, společnost Bontonfilm, k tomu do naší redakční soutěže dodává tři šátky s motivem filmu a krabičky poslední záchrany, takzvané kápézetky.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci dosáhnout na výhru? Napište 3 nové komentáře k filmům / seriálům / pořadům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "rambo") zašlete váš nickname. Uzávěrka soutěže je v pondělí 30. září 2019 ve 12:00. Tři vylosovaní se mohou těšit na šátek s motivem filmu a kápézetku.

Soutěžte o ceny od Bontonfilmu. | Foto: archiv redakce
Soutěžte o ceny od Bontonfilmu. | Foto: archiv redakce
-
-
Lukáš Král
Autor:
Lukáš Král
Související filmy: Rambo: Poslední krev, Rambo
Související osoby: Sylvester Stallone

Související články:

Recenze: Rambo prolévá Poslední krev. Vyplatí se vyrazit do kina?

Sylvester Stallone dává další své kultovní postavě sbohem. Jaké je loučení s válečným veteránem, jehož cesta na filmových plátnech započala před 37 lety?

Konečně svátek pro pořádný chlapy. Dnes je Rambo Day!

Tak jsme se konečně dočkali. Po Batman Day, kdy oslavujeme temného strážce Gothamu, oficiálně přichází další hrdinský svátek: Rambo Day. A je dnes!

Nový Rambo slibuje v necenzurovaném traileru opravdová jatka

Necenzurovaný trailer přináší pro fanoušky válečného veterána tunu nových záběrů, které se nesou v nekompromisním duchu předchozího dílu z Barmy.

Rambo míří do světa videoher. Mají se fanoušci na co těšit?

Pokud budeme vzpomínat na největší akční filmové postavy osmdesátých let, legendární John Rambo se umístí hodně vysoko. Řádil již ve čtyřech filmech a nyní...

Invaze filmových hitů v televizi? Po Rambovi míří na obrazovky 12 opic.

A jéje, americkým televizím dochází nápady, tak začínají recyklovat. Po úspěchu televizního Hannibala jsme to ale mohli čekat. Před pár dny vyšlo najevo...

Ankety

Raději bych viděl/a...
  • Úplně novou adaptaci Běžícího muže
  • Pokračování filmu z roku 1987

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: