9.5.2019, 08:00

John Wick konečně míří do světa videoher!

John Wick konečně míří do světa videoher!
John Wick Hex | Foto: Lionsgate Games

Postava zabijáka Johna Wicka už v pár hrách zahostovala, ale na pořádnou vlastní gamesu stále čeká. Pravda, existuje John Wick Chronicles, ale ta trvá jen necelou hodinu a navíc jde o VR hru, což je stále záležitost pro relativně úzký okruh lidí.

John Wick je v kurzu a již příští týden budeme moci vyrazit do kina na jeho třetí filmovou štaci. Snad i proto nyní oznámil herní vydavatel Good Shepherd Entertainment, že ve spolupráci s Lionsgate připravuje hru John Wick Hex.

Kdo doufá v akční nářez ve stylu Maxe Paynea (přirozeně myslíme herního a ne tu filmovou příšernost od Johna Moorea), toho musíme zklamat - nově oznámená hra bude totiž akční strategií, kde půjde hlavně o plánovaní:

Dobře, není to asi to, co bychom vyloženě chtěli. Ale stylizovaná grafika není marná a za hrou stojí herní vývojář Mike Bithell, který má na kontě vynikající hry Thomas Was Alone a Volume. Výsledek by tedy měl stát za to.

V tuhle chvíli bohužel nevíme datum vydání, ani to, na jaké konzole se hra podívá (potvrzená je akorát PC verze s exkluzivitou na Epic Games Store).

John Wick Hex | Foto: Lionsgate Games
John Wick Hex | Foto: Lionsgate Games
-
-
Související filmy: John Wick Hex, Max Payne

Související články:

Recenze: John Wick 3 - zapomeňte na Avengers, TOHLE je akční film roku!

Třetí John Wick začíná okamžitě po konci dvojky. John bude za hodinu vyobcován (tzn. bude ho moci pro odměnu zabít kdokoliv) a zbývá mu jediná šance...

John Wick 3: Nové plakáty by se mohly s přehledem vystavovat v galeriích umění

Premiéra Johna Wicka 3 se pomalu, ale jistě blíží a i když se mluví o finále plánované trilogie, bezpochyby nepůjde o poslední výlet do tohoto světa zabijáků.

John Wick 3: Nový plakát na třetí štaci zabijáka Keanu Reevese láká na poslední večeři

První díl byl hotové zjevení. Žádné zbytečné digitální blbnutí, poctivý tah na oldschoolovou akční bránu, kde rány bolí a herci se na place pěkně zapotí...

John Wick 3: Keanu Reeves odkazuje v novém traileru na Matrix!

Keanu Reeves má před sebou finální kolo coby zabiják John Wick, jehož krvavou cestu odstartovalo zabití milovaného štěněte. A teď chtějí všichni zabít jeho.

Trailer: John Wick 3 - zbraně, koně, psi, jakuza, styl jak z Blade Runnera a smrtící kniha!

Kéž by každá (nejen) akční série s postupujícími díly podobně rostla a dokázala nacházet další a další lákadla pro své fanoušky. John Wick v tom exceluje.

Ankety

Raději bych viděl/a...
  • Úplně novou adaptaci Běžícího muže
  • Pokračování filmu z roku 1987

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: