Vetřelec: Podívejte se zdarma na unikátní divadelní verzi

Vetřelec: Podívejte se zdarma na unikátní divadelní verzi 6 obrázků v galerii
Vetřelec: Divadelní verze
Před pár týdny fanoušci Vetřelce zjistili, že se k letošním oslavám jejich oblíbeného fenoménu přidali i studenti The North Bergen High School v americkém New Jersey, kteří kultovní vesmírný horor předělali v ohromně vypadající divadelní hru.

Online se tehdy dostalo jen pár obrázků a videí, i to ale stačilo, aby se z projektu stal okamžitě virální hit. Ten se navíc dostal i k samotným autorům filmové série. Ridley Scott nadšeně uvedl, že smeká klobouk před tím, jakou kreativitu a představivost měli autoři při tvorbě show, svůj díl chvály vypustila do éteru i Sigourney Weaver, která pogratulovala studentům k odvedené práci nejen svým jménem, ale i za Jamese Camerona (režíroval dvojku).

Studentům se tak za jejich usilovnou práci (museli si vystačit s opravdu skromným rozpočtem) dostalo pocty nejvyšší. No a nyní si plod jejich práce můžeme užít všichni. Je třeba dodat, že jde opravdu o působivou záležitost, která mimo jiné dokazuje, že při správném uchopení může na divadelních prknech ožít opravdu každé téma. Možná by se toho mohla divadla chytnout, protože podobné projekty by jednoznačně přitáhly novou sortu diváků.

Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist