28.3.2019, 14:00

Simon Pegg prošel neuvěřitelnou fyzickou proměnou kvůli nové roli

Simon Pegg prošel neuvěřitelnou fyzickou proměnou kvůli nové roli
Soumrak mrtvých | Foto: United International Pictures

Všichni ho známe jako komediálního sympaťáka, který se obvykle - ať už jde o zombie apokalypsu (Soumrak mrtvých), šílené vraždy na maloměstě (Jednotka rychlého nasazení) nebo souboj s vetřelci z vesmíru (Na konci světa) - vrhá do akce se svým věrným parťákem Nickem Frostem. V připravovaném thrilleru Inheritance si Simon Pegg nejen vystačí sám, ale navíc si připravil pro své fanoušci hodně nečekanou novinku.

S komediálními hvězdami se to má tak, že si extra nedávají záležet na fyzičce. Tím nechci říct, že by se o sebe nestarali, ale aby byl člověk vtipný, nemusí být vysekaná pochodující skála (Dwayne Johnson je v rámci žánru výjimka potvrzující pravidlo). Simona Pegga známe všichni zhruba takhle...

Simon Pegg v "běžném" balení | Foto: YouTube

... což je prostě takový normální komediální herec (aby se tak řeklo). To už ale pro Pegga neplatí. Poslední měsíce věnoval intenzivní přípravě na natáčení thrilleru Inheritance. Jakou sehraje jeho postava roli v příběhu, jenž by se měl točit okolo dědictví, které může zničit lidem životy, to nevíme. Ale Pegg kvůli ní prodělal opravdu dramatickou fyzickou transformaci:

Simon Pegg ve "vysportované" verzi | Foto: Instagram - ebourne_fitness_nutrition\n

Co k tomu říct kromě "wow"? Léto se blíží a z toho obrázku jednomu zvoní v uších činky z posilovny. Je třeba dodat, že i když měl Pegg na své trénování dost času a ty nejlepší možné lidi, i přesto mu to sebralo půl roku života.

-
-

Související články:

Simon Pegg a Nick Frost znovu spolu, tentokrát čelící démonům z pekla!

Tuhle filmovou dvojici asi netřeba více představovat. Simon Pegg a Nick Frost jsou dlouholetí přátelé, kteří si pravidelně asistují ve filmech i seriálech...

Ankety

Chtěli byste Red jako televizní seriál?
  • Klidně, zápletka s důchodci mě baví.
  • Ano, ale leda s herci z filmové série.
  • Ne, už filmy za moc nestály.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: