15.3.2019, 17:00

Trailer: Batman konečně dostal ty nejtvrdší protivníky - Želvy Ninja!

Trailer: Batman konečně dostal ty nejtvrdší protivníky - Želvy Ninja!
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles | Foto: Warner Bros.

Přesně kvůli takovým věcem existují crossovery. Zapomeňte na pošťuchování se se Supermanem (Martha!), temný rytíř se tentokrát postaví bratrům z New Yorku.

Nový připravovaný animák Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles vychází z dva roky staré šestidílné komiksové série, která v našich končinách vyšla v jedné vazbě pod prostým názvem Batman/Želvy nindža. A jak je vidno z prvního traileru na filmovou verzi, čeká nás hodně ikonických postav!

Oficiální popis komiksu je následující: NEW YORK. Želvy nindža jsou uprostřed největší bitvy svých životů. Ve stejnou chvíli proti nim stojí děsivý klan Noha se svým vůdcem Trhačem i mimozemské síly generála Kranga - jenže právě tohle měl Krang v plánu. Teď se může jediným posunem v časoprostoru zbavit obou svých největších rivalů najednou. GOTHAM. Jako by neměl temný mstitel Batman už takhle plné ruce práce s ochranou svého města proti Penguinovi, Killer Crocovi, Ra's al Ghulovi a dalším, přichází na scénu nový nepřítel: Trhač a jeho družina nindžů, kteří byli přeneseni do nic netušícího Gothamu a rozpoutali tu hotové peklo. Jejich cílem je technologie, která je může vrátit zpátky domů... Současně se však hodlají s pomocí nejobávanějších Batmanových protivníků zmocnit celého Gothamu.

Hrdinové rozdílných světů nakonec najdou společnou řeč, ale než na to dojde, změří síly mezi sebou. Je otázkou, jak dravě a do jaké míry se bude film komiksu držet. Na jeho vzniku se s Warnery podílí stanice Nickelodeon, která prodává Želvy hlavně dětem. Výsledkem bude nejspíš kompromis, neboť první trailer sice postrádá formální neuhlazenost předlohy, ale současně nejsou tak infantilní, jak mají v Nickelodeonu zvykem. Snímek bude v zahraničí digitálně dostupný od 14. května, na Blu-ray vyjde 4. června.

Horší než Batman v Superman to každopádně snad nebude... (Martha!)

Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles | Foto: Warner Bros.
Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles | Foto: Warner Bros.
-
-

Související články:

Chcete se stát Batmanem? Připravte si pořádný balík peněz!

Přeobsazení Batmana je v plném proudu a nový herec si může být jistý tím, že se před první klapkou slušně zapotí v posilovně. Podívejme se ale na celý...

Želvy Ninja se dočkají animovaného celovečeráku

A můžete jednou hádat, která populární streamovací služba v něm bude mít prsty.

Želvy Ninja jdou do restartu... už zase

Takže si to shrneme. Napřed tu máme hranou třídílnou sérii, která vznikla v letech 1990 až 1993. V roce 2007 došlo na první, animovaný restart. Film neměl...

Podívejte se, jak mohly vypadat Želvy Ninja od Michaela Baye

Předtím než byla odhalena podoba posledních hraných Želv Ninja (filmy z let 2014 a 2016), fanoušci hořečnatě spekulovali, jak bude oblíbená čtyřka vypadat...

Jaká je šance, že vzniknou Želvy Ninja 3?

Želvy Ninja jsou fenoménem, který je tu s námi pěkně dlouho. I v našich končinách mají "želváci" neodmyslitelné místo v srdcích mnohých fanoušků.

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: