Sylvester Stallone se loučí s Rambem. Kdy bude premiéra?

Sylvester Stallone se loučí s Rambem. Kdy bude premiéra? 4 obrázky v galerii
Sylvester Stallone ve filmu Rambo: Last Blood | Foto: Lionsgate
Společnost Lionsgate včera informovala o datu premiéry posledního celovečerního filmu s vietnamským veteránem Johnem Rambem v podání Sylvestera Stalloneho. "Rambo: Last Blood" bude pojednávat o únoscích z americko-mexické hranice, kterým se podívá na kobylku ostřílený Rambo.

Fanoušci Johna Ramba a Sylvestera Stalloneho se dočkají ještě letos, severoamerická premiéra snímku Rambo: Last Blood je naplánována na 20. září letošního roku. O tuzemském uvedení se zatím spekuluje, ale dá se očekávat, že se čeští fandové dočkají plus mínus ve stejné době.

Rambo: Last Blood | Foto: Lionsgate

Vedle ikonického Stalloneho v roli Johna Ramba se ve filmu představí španělská herečka Paz Vega (Rozkoš v oblacích) a v roli hlavního únosce další Španěl, herec Sergio Peris-Mencheta (Resident Evil: Afterlife). Spekulace o tom, zda se Stallone chopí též režie, jsou pryč. Magazín Joblo totiž uvedl, že jediným režisérem snímku bude Adrian Grunberg (Moje letní prázdniny). Stallone je nicméně spoluscenáristou spolu s ostříleným Davidem Morrellem (podílel se na všech filmech série Rambo) a Matthew Cirulnickem.

Delší dobu se též mezi fanoušky akční ikony Johna Ramba spekuluje o tom, jak s jeho odchodem z filmového plátna tvůrci naloží. Přežije krvavá jatka? Padne za oběť mafii? Zemře pro dceru kamaráda? Nebo nás čeká nějaký romantičtější finální obraz? Počkejme si do letošního září.

Ankety
Kterou filmovou drsňačku máte nejraději?
Artemisia
Sarah Connorová
Furiousa
Xenia Onatoppová
Nevěsta
Ellen Ripleyová
Eden Sinclairová
Sofia
Laurie Strodeová
Vojín Vasquezová
Jiná
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist