Překlep k nezaplacení: Julia Roberts z novin zjistila, že "její díry se s věkem zlepšují"

Překlep k nezaplacení: Julia Roberts z novin zjistila, že "její díry se s věkem zlepšují" 7 obrázků v galerii
Julia Roberts / Sněhurka | Foto: Relativity Media
Bůh ví, že nehodláme ukazovat prstem, protože i na Kinoboxu umíme v rámci psaného slova udělat pěkně šťavnaté překlepy. Ale to, co se stalo Julii Roberts, je až příliš dobré na to, abychom se s vámi o tuhle chybičku nepodělili (dvakrát tolik, když má dnes sympatická herečka narozeniny - je jí 52 let).

Asi jste zaznamenali, že se v posledních letech přeorientovala Roberts na vážnější role. Šlo o záměr. Zkrátka a dobře už se oblíbená herečka během let v komediálně-romantickém žánru vyčerpala a chtěla udělat otočku. Ono taky nejde být do nekonečna za Pretty Woman nebo Nevěstu na útěku.

A právě tomu se věnoval článek v Post-Journal, přičemž jde o natolik stěžejní téma, že šlo i do titulku. Respektive mělo jít. A pak se někdo takzvaně uklepl:

Správně by titulek článku zněl "Julia Roberts Finds Life and Her Roles Get Better With Age", tedy "Julia Roberts našla život a její role jsou s postupujícím věkem lepší". Jenže je tu Holes místo Roles. Drobná, ale zřejmě ta nejhorší možná záměna. Holes jsou totiž díry. Takže titulek nyní říká "Julia Roberts našla život a její díry jsou s postupujícím věkem lepší".

Dal bych milion korun za to vidět tvář Roberts, když článek četla poprvé!

Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist