Jak to vypadá s G.I. Joe 3 a dočkáme se návratu Dwaynea Johnsona a Bruce Willise?

Jak to vypadá s G.I. Joe 3 a dočkáme se návratu Dwaynea Johnsona a Bruce Willise? 5 obrázků v galerii
G.I. Joe: Odveta | Foto: Paramount Pictures
G.I. Joe je velmi oblíbená série akčních figurek, která už se nějaký ten pátek zkouší prosadit ve světe filmu. Jednička, kterou si dnes večer můžete pustit v televizi, vsadila na Channinga Tatuma, dvojka posílila obsazení o Dwaynea Johnsona a Bruce Willise. A nikdy to na pořádný hit nestačilo.

Ne že by filmy nic nevydělaly - dohromady mají na kontě téměř 700 milionů dolarů. Ale nebyly levné a v Paramountu jsou přeci jen rozmazlenější z Transformers a čekali mnohem víc. Proto se tak dlouho čeká na G.I. Joe 3.

Přestože bych osobně rád viděl další kolo s Johnsonem a Willisem (a určitě nejsem sám), nakonec z toho nic nebude (minimálně v následujících letech). Místo přímého pokračování G.I. Joe 3 nás totiž čeká spin-off Snake Eyes. Ten se zaměří na Snake Eyesova mladá léta, kdy se připojil k tajnému klanu asasínů Arashikage, aby se naučil... no, ninja věci. Roli si bohužel nezopakuje Ray Park, který postavu hrál v pět let starém G.I. Joe: Odveta. Důvod je jednoduchý - Parkovi je nyní 44 let a Snake Eyes má být ve filmu mnohem mladší. Snímek natočí Robert Schwentke (komediální série RED).

Do kin má Snake Eyes podle předběžných plánů dorazit 27. března 2020.

G.I. Joe: Odveta | Foto: Paramount Pictures
Ankety
Jaká rasa Středozemě je vaše nejoblíbenější?
Hobiti
Elfové
Lidé
Trpaslíci
Skřeti
Enti
Čarodějové
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist