Trailer: Kenneth Branagh představuje film o Shakespearovi, který natočil potají

Trailer: Kenneth Branagh představuje film o Shakespearovi, který natočil potají 6 obrázků v galerii
All Is True | Foto: Sony Pictures Classics
Někomu z celebrit se občas podaří zatajit svatbu nebo porod dítěte, ale ne každému filmaři se podaří natočit celý film a připravit ho na premiéru bez toho, aniž by o tom věděl celý svět. Kennethovi Branaghovi se to každopádně podařilo.

Jmenuje se All Is True, role Williama Shakesperaea se ujal sám Branagh, který snímek i režíroval a níže se můžete podívat na první trailer:

V roli jeho ženy Anne se představí Judi Dench a Ian McKellen hraje hraběte ze Southamptonu. Děj snímku nás zavede do roku 1613. Shakepeare je již slavným dramatikem, ale právě do základů vyhořelo divadlo Globe v Londýně a Shakespeare se stěhuje zpět do rodného Stratfordu. Bude zde muset čelit nejen své minulosti, ale i opomíjené rodině. Pronásleduje ho smrt jediného syna Hamneta, ale i zničené vztahy s manželkou a dcerami.

Autorem scénáře je Ben Elton (kultovní Černá zmije). Na Britských ostrovech by měla premiéra proběhnout 21. prosince letošního roku. Do zbytku světa, tedy i k nám, by se pak měl snímek dostat někdy na začátku roku 2019.

All Is True | Foto: Sony Pictures Classics
All Is True | Foto: Sony Pictures Classics
Ankety
Na který premiérový (20. 2. 2020) film půjdete do kina?
Ježek Sonic
Sviňa
Mosley
Chvění
Ixcanul
Král Petr I.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist