Představitelé Avengers si zahráli kvízovou soutěž od diváků. Jak dopadli?

Představitelé Avengers si zahráli kvízovou soutěž od diváků. Jak dopadli? 8 obrázků v galerii
Family Feud | Foto: ABC
Avengers: Infinity War má premiéru za sebou a představitelé hlavních rolí jedou propagační kolečko. A zatím se jim rozhodně daří, neboť třetí Avengers válcují kina po celém světě a po sedmi dnech od premiéry si již přišli na 808,4 milionů dolarů!

I když jde o práci, samozřejmě to neznamená, že se herci nemohou při propagaci i trochu pobavit. Rozhodli se proto s režiséry snímku Anthonym a Joem Russovými, že si zkusí zahrát kvíz, při kterém se pokusí odpovědět na otázky, z nichž na Facebooku vybírali jejich fanoušci. Herci tak hádali například to, jaké odpovědi fanoušci vybrali na otázky typu "Koho z Avengers byste vzali na koncert, maturitní ples nebo komu to po ránu nejvíc trvá". 

Soutěže se za jednu stranu zúčastnili Zoe SaldanaBenedict Cumberbatch, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Sebastian Stan a Pom Klementieff - ti tvořili červený tým. V modrém týmu se proti nim postavili Dave Bautista, Anthony Mackie, Scarlett Johansson, Leticia WrightChris Pratt

Chcete vědět jak vaši oblíbenci dopadli a jaké družstvo nakonec vyhrálo? Koukněte se na vložené video níže a pobavte se spolu se svými hrdiny.

Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist