9.3.2018, 10:00

Sitcom Roseanne je zpátky a představuje novou sérii v prvním traileru

Sitcom Roseanne je zpátky a představuje novou sérii v prvním traileru
Z natáčení nové řady Roseanne

V našich končinách jsme potrhlé Roseanne a její rodině na chuť moc nepřišli. Faktem ale zůstává, že za mořem šlo o obrovský hit. A tak přichází nová série.

Stále nevíme, jak přesně se tvůrci vypořádají s tím, že na konci původního seriálu šokovali diváky smrtí Johna Goodmana. První uvolněný trailer nicméně naznačuje, že si autoři s vysvětlením příliš hlavu nelámají:

Nová série bude mít devět epizod a vrací se představitelé všech klíčových postav. I pokud nejste fanoušci původní show, mohlo by vás zaujmout, že právě v Roseanne se v rámci sitcomů "propálili" Johnny GaleckiLaurie MetcalfSara Gilbert, tedy herci, kteří se později sešli v Teorii velkého třesku v rolích Leonarda, Mary Cooperové (matka Sheldona) a Leslie Winkelové. A také v show začínala Sarah Chalke, známá ze sitcomu Scrubs: Doktůrci jako Dr. Elliot Reidová. Ti všichni by si měli zopakovat své role (leč Galecki pro velkou vytíženost pravděpodobně jen v jedné/dvou epizodách).

V roce 2009 mimochodem Roseanne Barr na svém webu napsala, jak by její seriálová rodina po letech asi vypadala: Roseanne a Jackie otevřely v Lanfordu první marihuanovou lékárnu, Dan znovu ožil poté, co svou smrt jen předstíral, DJ otiskli, Mark zemřel v Iráku, David opustil Darlene kvůli o polovinu mladší ženě, takže Darlene vyrazila ven, nabalila si ženu a pořídila si s ní dítě. Becky pracuje ve Walmartu, Arnie se skamarádil se senátorem státu Illinois a znovu si vzal Nancy, Bev prodává malbu za 10 000 dolarů, Jerry a vnukové utvořili kapelu a Bonnie zatkli za prodej drog...

Tak schválně, jestli moc bude nové série téhle svérázné vizi odpovídat.

Roseanne
Roseanne
-
-

Související články:

Blíží se konec Teorie velkého třesku?

Nic netrvá věčně. Ani nejúspěšnější sitcom o skupince přátel od... Přátel. Teorie velkého třesku momentálně vysílá jedenáctou sérii a ohlášená je i dvanáctá.

Po Plném domě, Aktech X, Gilmorových děvčatech a dalších nás čeká revival sitcomu Roseanne

Natáčení nové série je ještě daleko, jelikož se zatím o práva přetahuje hned několik televizních stanic včetně ABC a Netflixu, ale již teď je jasné, že na...

Související videa:

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: