11.9.2018, 06:55

Masíruje hvězdy kousáním a jejími klienty jsou Bruce Willis nebo Katy Perry

Masíruje hvězdy kousáním a jejími klienty jsou Bruce Willis nebo Katy Perry
Dr. Dot a Bruce Willis v roce 1999 v Berlíně

Řeč je o speciální formě masáže, kterou před 40 lety vymyslela chiropraktička Dorothy Stein z New Jersey zvaná Dr. Dot.

Vše začalo již v mládí, kdy maminka Stein po pětileté dcerce chtěla masáž, ale jelikož neměla Dorothy v té době dost síly, začala maminku kousat a od té doby tuto netradiční formu masáže zdokonaluje.

Masírovat druhé začala již v patnácti letech a mezi její první klienty patřili členové skupiny Def Leppard. Ze začátku podnikání nebylo nijak výdělečné. Až do roku 1994 pracovala Dorothy zadarmo a svou práci brala i jako záminku pro to, že se mohla dostat do zákulisí a poznat členy obdivovaných kapel. Nyní je ale vyhledávanou masérkou celebrit a vydělává poměrně slušné částky. Mezi její klientelu patří Simon Cowell, Bruce Willis, Juilette Lewis, Katy Perry, Courtney Love nebo členové skupiny Rolling Stones.

A jak taková masáž vypadá? Každý klient si nejdříve zkusí, zda mu nevadí, když ho masérka začne kousat, pokud ne, začne s masáží krku a ramen pomocí speciálních kousanců, dost hlubokých, aby podráždily a zahřály svalstvo, ale zároveň jemných, aby nedošlo ke zranění vaziva a kostí.

Pokud to klientům vyhovuje, může dojít na masáž i dalších částí těla, včetně pupíku. Nutno dodat, že si prý žádných z jejích klientů nikdy nestěžoval a pravidelně se na její masáže vrací. A co vy? Nechali byste se kousnout? :)

Stein, Nick Oliveri z kapely Queens of the Stone Age a Marta Jandová!
Stein a Farin Urlaub z kapely Die Ärzte
-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka

Související články:

Kuřecí maskot, maskérka mrtvol a striptér. Tipnete si, které hollywoodské hvězdy kdysi měly tyhle práce?

Někteří herci a hudebníci nemají takové štěstí, aby vystudovali vysokou uměleckou školu a poté dostali angažmá v divadle a role ve filmech. Řada hvězd si...

Vydělával si polykáním ohně aneb Původní povolání herců

Než se stali celebritami a hvězdami stříbrného plátna, museli se živit rukama stejně jako my ostatní. Ovšem zatímco řada z nás v tom pokračuje, na ně sedla...

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: