Raubíř Ralf 2: oblíbený záporák boří internet v prvním traileru!

Raubíř Ralf 2: oblíbený záporák boří internet v prvním traileru! 3 obrázky v galerii
Raubíř Ralf a internet
Pokračování animovaného herního hitu Raubíř Ralf zamíří do českých kin 22. listopadu 2018. Dvojka se jmenuje Ralph Breaks The Internet (česky Raubíř Ralf a internet) a jak název napovídá, kromě herních konzolí se Ralf podívá na zoubek i síti.

Studio konečně vydalo první trailer, na který se můžete podívat níže.

Oficiální popis distributora je následující: Ve filmu Raubíř Ralf a internet opouštíme Litwakovu videohernu a vydáváme se do rozsáhlých, nezmapovaných a vzrušujících vod internetu, na kterých udělá Ralfovo raubířství pořádné vlny. Známý videoherní záporák Ralf a jeho malá poruchová kamarádka Vanilopka musí podniknout riskantní cestu po světové počítačové síti a najít náhradní část do Vanilopčiny videohry s názvem Cukrkáry. Cestou se Ralf s Vanilopkou setkávají s webovými občany neboli Webčany, mezi které patří například internetový podnikatel zvaný Yesss, který je hlavním algoritmem a duší trendové stránky „BuzzzTube.“

Režíruje Phil Johnston, který k prvnímu dílu napsal scénář. „Velmi se těšíme na práci s Ralfem, Vanilopkou, Felixem a seržantkou Calhounovu. Kromě nich máme i nové postavy, na něž se můžete těšit. V centru snímku bude jako v případě prvního dílu přátelství mezi Ralfem a Vanilopkou. Dvěma vyděděnci, kteří díky sobě navzájem našli pravé přátelství.

Plakát k Raubíř Ralf a internet
Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist