Lovci pokladů 3: Proč jsme se filmu pořád nedočkali?

Lovci pokladů 3: Proč jsme se filmu pořád nedočkali? 3 obrázky v galerii
Lovci pokladů | Foto: Buena Vista International
Pamatujete ještě na doby, kdy hrál Nicolas Cage v dobrých filmech, které chodily do kin? V pořádku, my už skoro také ne. Pořád je tu ale šance na návrat do první ligy a to natočením pokračování velmi úspěšné dobrodružné série Lovci pokladů.

První díl vstoupil do kin v roce 2004 a rozpočet sto milionů se povedlo v pokladnách celého světa otočit na 347 milionů dolarů. Dvojka přišla v roce 2007 a zvládla vydělat ještě o sto milionů více. Oba filmy neměly příliš dobré recenze, ale diváci si je oblíbili, takže každý předpokládal, že na sebe třetí díl nedá dlouho čekat. Jsme o třináct let dál a trojka pořád v nedohlednu.

Co zdržuje natáčení Lovců pokladů 3? Podle režiséra série nezájem studia Disney. "Problém třetího dílu není v tom, že by někdo z týmu chtěl přehnané peníze. Je to čistě o tom, že u Disneyho chtějí dělat jiné filmy, v nichž vidí větší šanci na vyšší tržby. Myslím, že se pletou. Mají pravdu v tom, jaké filmy si volí: očividně dělají dobrou práci při výběru filmů. Jen si myslím, že Lovci pokladů 3 by měli být jedním z nich a u Disneyho si neuvědomují, jak moc fanoušci na internetu po Lovcích pokladů 3 volají, " uvedl Jon Turteltaub.

Chtěli byste vidět Lovce pokladů 3?
Proč ne, podobných filmů není nikdy dost.
Je mi to jedno.
Nezájem.
Lovci pokladů | Foto: Buena Vista International
Lovci pokladů 2: Kniha tajemství | Foto: Buena Vista International
Ankety
Na který premiérový film půjdete do kina?
Příliš osobní známost
Králíček Jojo
Pěkně tučná sebeláska
Daleko od Reykjavíku
Velké přání
Extase (obnovená premiéra)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist