3.2.2019, 08:00

Chcete studovat v Bradavicích? Máte možnost, a být mudla tady vůbec nevadí!

Chcete studovat v Bradavicích? Máte možnost, a být mudla tady vůbec nevadí!
Studenti ve třídě | Foto: College of Wizardry

Který mudla by nechtěl obdržet dopis ze Školy čar a kouzel? Dobře, tohle se stále (minimálně těm příčetnějším) stát nemůže, do samotné školy se ale nyní dostanete!

V listopadu 2014 nadšenci z Polska a Dánska založili na zámku Czocha v Polsku College of Wizardry. Skutečnou školu nečekejte, jde vlastně o klasický LARP, který se inspiruje propracovaným světem Harryho Pottera (učební hodiny nicméně probíhají a nechybí ani rozdělení do čtyř kolejí).

Na škole se mluví anglicky a účastníci se stanou buď učitelem, studentem nebo nějakou jinou postavou zapadající do tohoto universa. Brány školy se znovu otevřou v dubnu, přičemž zájem je obrovský. Volných míst je již minimum, takže kdo se chce zapsat mezi letošní studenty, měl by si pospíšit! Každému, kdo se tam dostane, už teď na Kinoboxu ve velkém závidíme.

Pokud stále ještě se zápisem váháte, další fotky najdete v galerii článku.

-
-

Související články:

Nejděsivější "scénář" - herci, kteří někoho zabili ve skutečném životě

Ve filmech je to rutina. Asi každý herec na plátně někoho "sundal". V showbyznysu je každopádně hned několik černých ovcí, které vzaly život i ve skutečnosti.

Den trifidů Johna Wyndhama míří na velké plátno pod vedením režiséra Harryho Pottera

Den trifidů, který vypráví o pochodujících masožravých kytkách oslepujících lidstvo, patří mezi největší klasiky sci-fi literatury. Navzdory extrémní...

První pohled na zemi Avatar, která v roce 2017 obohatí Disney Animal Kingdom

Sci-fi Avatar se zapsala do kronik jako nejúspěšnější film všech dob a řadu diváků nadchla svým pojetím Pandory. Pokud patříte mezi ty, kteří by se rádi do...

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: