14.2.2018, 06:55

Chcete studovat v Bradavicích? Máte možnost, přičemž být mudla tady vůbec nevadí!

Který mudla by nechtěl obdržet dopis ze Školy čar a kouzel? Dobře, tohle se stále (minimálně těm příčetnějším) stát nemůže, do samotné školy se ale nyní dostanete!

V listopadu 2014 nadšenci z Polska a Dánska založili na zámku Czocha v Polsku College of Wizardry. Skutečnou školu nečekejte, jde vlastně o klasický LARP, který se inspiruje propracovaným světem Harryho Pottera (učební hodiny nicméně probíhají a nechybí ani rozdělení do čtyř kolejí).

Na škole se mluví anglicky a účastníci se stanou buď učitelem, studentem nebo nějakou jinou postavou zapadající do tohoto universa. Brány školy se znovu otevřou v dubnu, přičemž zájem je obrovský. Volných míst je již minimum, takže kdo se chce zapsat mezi letošní studenty, měl by si pospíšit!

Pokud stále ještě se zápisem váháte, další fotky najdete v galerii článku.

-
-

Související články:

Nejděsivější "scénář" - herci, kteří někoho zabili ve skutečném životě

Ve filmech je to rutina. Asi každý herec na plátně někoho "sundal". V showbyznysu je každopádně hned několik černých ovcí, které vzaly život i ve skutečnosti.

Den trifidů Johna Wyndhama míří na velké plátno pod vedením režiséra Harryho Pottera

Den trifidů, který vypráví o pochodujících masožravých kytkách oslepujících lidstvo, patří mezi největší klasiky sci-fi literatury. Navzdory extrémní...

První pohled na zemi Avatar, která v roce 2017 obohatí Disney Animal Kingdom

Sci-fi Avatar se zapsala do kronik jako nejúspěšnější film všech dob a řadu diváků nadchla svým pojetím Pandory. Pokud patříte mezi ty, kteří by se rádi do...

Ankety

Je nový český dabér Kylea dobrou volbou?
  • Ano
  • Ne
  • Nevím
  • Mám jiný tip, píši do diskuse článku...

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: