Tim Burton 28. března v Praze! Autogramiádou zahájí výstavu svých děl.

Tim Burton 28. března v Praze! Autogramiádou zahájí výstavu svých děl. 8 obrázků v galerii
Expozice Tim Burton a jeho svět se pro veřejnost otevře 28. března 2014. Výstavu v Domě U Kamenného zvonu, která čerpá materiál ze soukromého archivu Tima Burtona, zahájí světoznámý režisér osobně. Několik stovek šťastlivců se také bude moci dostat na umělcovu autogramiádu, která proběhne v den zahájení. Základní vstupenky na výstavu lze nově zakoupit i v předprodeji.

Zájemci o vstupenky na unikátní kulturní událost si mohou návštěvu výstavy naplánovat již dopředu. Společnost Ticketpro spustila předprodej vstupenek v základní výši 190 Kč. Vstupenky jsou vždy na určitý den a jejich počet na daný den je z kapacitních důvodů omezen na 400 kusů. Zvýhodněné vstupné pořídí návštěvníci pouze na místě v Domě U Kamenného zvonu. Podrobnější informace jsou k dispozici na webových stránkách www.timburton.cz nebo na stránkách Galerie hlavního města Prahy.

Jedno z výtvarných děl Tima Burtona.
Tim Burton pražskou výstavu svých děl zahájí osobně 28. března autogramiádou.

V souvislosti s autogramiádou Tima Burtona se na web společnosti Ticketpro dostane k předprodeji pouze omezený počet speciálních vstupenek, bez jejichž zakoupení se zájemce na autogramiádu nedostane. Termín bude včas oznámen.
Všechny důležité informace k expozici nalezne veřejnost na sociálních sítích i na nově vzniklé webové stránce www.timburton.cz. Architektonický koncept umělcovy tvorby s přibližně 500 kresbami, skicami, fotografiemi a sochařskými instalacemi zajistí mezinárodně známé studio Olgoj Chorchoj. Návštěvníci se díky tomu mohou těšit na výjimečné architektonické pojetí celé výstavy s netradiční instalací objektů, především pak na spojení umělcovy tvorby s českou sklářskou tradicí.

Výstavu pořádá organizace Art Movement společně s Galerií hlavního města Prahy, pod kurátorským vedením Jenny He a ve spolupráci s Tim Burton Productions.

Tim Burton a jeho svět
Kdy: 28. 3. – 3. 8. 2014
Kde: Dům U Kamenného zvonu, Staroměstské náměstí 13, Praha

Kolik bude vstupné?

Dospělé - 190 Kč
Snížené - 130 Kč (určeno pro děti 6–15 let, studenty do 26 let po předložení průkazu, seniory nad 65 let, ZTP a novináře po předložení průkazu)
Rodinné - 490 Kč (max. 2 dospělé osoby a max. 3 děti do 18 let)
Skupinové nad 10 osob - jeden vstup za 150 Kč

* Držitelé Opencard sleva 10 % z plného vstupného

Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist