Trailer: Adam Sandler přichází s další komedií pro Netlix. Tentokrát se bude pitvořit o Halloweenu

Trailer: Adam Sandler přichází s další komedií pro Netlix. Tentokrát se bude pitvořit o Halloweenu 6 obrázků v galerii
Hubie Halloween | Foto: Netflix
Po slušné skoro-detektivní Vraždě na jachtě a fantastickém Drahokamu přichází Adam Sandler s rolí, která na něj klade minimální nároky - hraje absolutního debila.

Hubie Dubois (Adam Sandler) svoje rodné město Salem v Massachusetts přímo miluje a to navzdory tomu, že je všem jenom pro smích. Je totiž dost velký podivín, který trpí vadou řeči a chová se jak blázen. Když se však oslavy Halloweenu zvrtnou, je Hubie jediný, kdo všechny může zachránit.

Adam Sandler před pár lety uzavřel s Netlixem výhodný obchod a nyní své komedie natáčí vesměs výhradně pro oblíbenou streamovací službu. Nikdy z toho není žádná velká paráda, své momenty ale filmy mají. Novinka Hubie Hallowen má fajn kulisu, řadu zkušených komiků ve vedlejších rolí a i to téma je vlastně žánrově docela milé (v osmdesátých letech se podobné kousky točily jako na běžícím pásu). Hlavní hrdina je ale dost nesympatický podivín a co je nejhorší, jeho divnost nemá pro celek žádný větší užitek.

V Malém Nickym mělo postižení hlavního hrdiny alespoň nějaký dějový základ. Tady je Hubie debil čistě proto, že to zřejmě někomu připadalo při vymýšlení filmu hrozně vtipné, přičemž v traileru ta postava zábavná není vůbec. Ostatně, ono tu toho všeobecně moc k zasmání (snad kromě termosky) není, což je v případě upoutávky na komedii sakra chyba.

Hubie Halloween dorazí na Netflix 7. října letošního roku.

Hubie Halloween | Foto: Netflix
Hubie Halloween | Foto: Netflix
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články