14.9.2020, 10:08

Top Gear se konečně vzpamatoval. Nová série nabídne sněžné hrátky, jízdu na střeše po vzoru pana Beana a tank

Top Gear se konečně vzpamatoval. Nová série nabídne sněžné hrátky, jízdu na střeše po vzoru pana Beana a tank 6 obrázků v galerii
Top Gear | Foto: BBC
Top Gear se dlouho hledal (nezapomínejme, že už je to pět let, co byl vyhozen Jeremy Clarkson a s ním odešlo celé moderátorské trio) a zdá se, že se mu to konečně povedlo.

Poté, co Clarkson a jeho parťáci z Top Gearu zmizeli, šla sledovanost rapidně dolů. Do té doby pořad sledovalo jen v Británii téměř sedm milionů diváků, jakmile ale odešli původní moderátoři, spadlo to na polovinu. Televize snaživě hledala náhradu, ale ani sympaťák Matt LeBlanc (aka Joey z Přátel) nedokázal pomoci tomu, aby si postupně diváci k show znovu našli cestu.

Dva roky zpátky se proto ustálila nová moderátorská trojice - slavný novinář Chris Harris, ve Velké Británii velmi populární hráč kriketu Andrew Flintoff a Paddy McGuinness, známý britský komik. A konečně se zadařilo. Na původní čísla sice Top Gear stále nedosáhl, pod jejich vedením se ale poslední dvě série dostaly přes čtyři miliony diváků, přičemž ta poslední dokonce pošilhávala i po pěti. Připravovaná 29. série má tak slušnou šanci, že se již původní sledovanosti přiblíží. No a aby diváci byli patřičně natěšení, máme tu první trailer, který naznačuje, že se pánové před kamerou slušně vyblbnou:

Nová série Top Gearu vyjde ještě letos, přesné datum televize neuvedla.

Top Gear | Foto: BBC
Top Gear | Foto: BBC
Ankety
Těšíte se na pokračování Ant-Mana?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist