Interaktivní thriller o časové smyčce, v níž se budeme snažit zabránit vraždě své ženy, nabírá hvězdné obsazení

Interaktivní thriller o časové smyčce, v níž se budeme snažit zabránit vraždě své ženy, nabírá hvězdné obsazení 5 obrázků v galerii
Rozpolcený | Foto: Universal Pictures
Již dávno neplatí, že jen filmy a seriály lákají na velká hollywoodská jména. Těžké zbraně v podobě velkých hvězd se snaží stále častěji využívat i herní vývojáři a nejinak tomu bude u očekávaného interaktivního thrilleru Twelve Minutes.

Nápad je to v zásadě jednoduchý. Jeden byt, muž, žena, útočník a dvanáct minut na zachránění situace. Nepovede se? Nevadí. Jsme v žánru časové smyčky, takže hrdina bude nejhorší den svého života prožívat znovu a zas.

Vzhledem k tomu, že celá hra stojí na třech charakterech, je důležité jejich obsazení. A v případě Twelve Minutes nás čeká opravdu zajímavé trio. Ústředí postavy totiž namluví Willem Dafoe (útočník), James McAvoy (muž) a Daisy Ridley (žena), hlavní hrdinka poslední trilogie ze světa Star Wars.

Drama Twelve Minutes sice mělo vyjít už v prvním čtvrtletí tohoto roku, ale tenhle plán nevyšel. Nově vývojáři slibují pouze to, že se hra podívá do světa již brzy. Doufejme, že to znamená ještě letos, premisa i obsazení je hodně lákavé. Twelve Minutes vyjde na PC, Xbox One i next-gen Xbox Series X.

Twelve Minutes | Foto: Annapurna Interactive
Twelve Minutes | Foto: Annapurna Interactive
Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články