Trailer: Charlize Theron tentokrát jako nesmrtelná hrdinka v komiksové adaptaci

Trailer: Charlize Theron tentokrát jako nesmrtelná hrdinka v komiksové adaptaci 8 obrázků v galerii
The Old Guard | Foto: Netflix
Charlize Theron patří k nejvíce sexy herečkám, o kterých víme, že umí odehrát i pěkně drsné role. A přesně z tohoto soudku je i její nový film s názvem The Old Guard.

Jedná se o adaptaci grafického románu stejného jména, kterou hodlá portfolio svých hitů rozšířit společnost Netflix. A dnes tu máme první tailer:

Autory komiksové předlohy jsou Greg Rucka a Leandro Fernandez. Ti přišli s příběhem malé skupiny vojáků, kteří jsou z nevysvětlitelného důvodu nesmrtelní a celé roky pracují jako nájemní žoldáci (pro tu i onu stranu). Tým a jeho velitelka Andy (Theron) ale nyní přišli na to, že nejsou jediní, venku je ještě jedna žena jménem Marine a co víc, nepřátelská organizace získala důkazy o jejich schopnostech. Trailer má rozhodně spád a historickou vložkou dokonce dává vzpomenout na nesmrtelnou legendu Highlandera.

Autorem scénáře filmové verze je sám Rucka a režíruje Gina Prince-Bythewood. V dalších rolích se představí Kiki Layne, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling, Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts a Chiwetel Ejiofor. Premiéru Netflix naplánoval na letošní 10. červenec.

The Old Guard | Foto: Netflix
Ankety
Který filmový padouch je podle vás nejlepší?
Calvera
Darth Vader
Frank
Hannibal Lecter
Hans Gruber
Hans Landa
John Doe
Joker
Mildred Ratchedová
T-1000
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist