Série Rychle a zběsile znovu míří do světa videoher

Série Rychle a zběsile znovu míří do světa videoher 4 obrázky v galerii
Fast & Furious: Crossroads | Foto: Slightly Mad Studios
Vin Diesel je obrovský fanoušek videoher. V několika si dokonce zahrál hlavní roli (Wheelman, Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay), takže je až s podivem, že si nepohlídal herní adaptaci Rychle a zběsile z roku 2013.

Šest let stará videohra Fast & Furious: Showdown dopadla vyloženě tragicky - osobně jsem jí v recenzi nadělil 10% a zdaleka nešlo o nejhorší známku, jakou si hra tehdy od kritiků odnesla. Šlo o potvrzení toho, že herní verze filmových hitů jsou obvykle rychlokvašky, nemající s pořádnými hrami nic společného, které se jen snaží svézt na hitu, jenž zrovna řádí v kinech.

V květnu příštího roku to série Rychle a zběsile zkusí u hráčů znovu. Nově ohlášený titul nese název Fast & Furious: Crossroads, přičemž si své role zopakují Vin Diesel a Michelle Rodriguez. Hru dává dohromady tým Slightly Mad Studios, který má na kontě velmi dobrou závodní simulaci Project Cars. Současně nemá jít jen o pouhý doprovodný titul k filmům. Hra by měla disponovat vysokým rozpočtem, oficiálními licencemi a vlastním příběhem.

Na papíře to zní všechno pěkně. Bohužel ale musíme vzít v potaz i trailer (viz níže). Ze hry toho zase tolik neukazuje, ale od podobně ambiciózního titulu bychom rozhodně očekávali lepší grafiku. Takhle nejsou použití herci téměř rozeznatelní a vůbec to celé vypadá jako titul pro minulou generaci konzolí (možní i předminulou). Hra vyjde příští rok v květnu pro PC, Xbox i PlayStation, tak snad do té doby vývojáři grafiku ještě pořádně přeleští.

Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist