7.10.2019, 12:00

Trailer: Iron Man pro virtuální realitu láká na příběh a datum vydání

Trailer: Iron Man pro virtuální realitu láká na příběh a datum vydání
Marvel's Iron Man VR | Foto: Camouflaj

V Sony loni zaváleli titulem Marvel's Spider-Man, který vyšla exkluzivně pro PlayStation. Nejenže se hra dočkala výborných známek, ale bodovala i v prodejích.

Marvelovky se těší obrovské popularitě, takže dává smysl, že hodlají tenhle fenomén v Sony pořádně podojit (minimálně dokud mají práva). Příští rok se proto dočkáme nejen velké hry s Avengers (vyjde 15. května), ale i sólovky Iron-Mana. Nese prostý název Marvel’s Iron Man VR a první reakce jsou hodně nadšené, takže by to mohlo nakopnout prodeje VR setů (kdo by si ostatně nechtěl na vlastní kůži vyzkoušet let v Tonyho speciálním obleku).

Nově studio prostřednictvím příběhového traileru oznámilo, že se hry dočkáme 28. února příštího roku. Přirozeně exkluzivně pro PlayStation VR a to za cenu 39.99 euro. K dispozici bude digitální deluxe edice, která nabídne vyjma hry i čtyři bonusové obleky (Golden Avenger, Black Centurion, Sun Stinger a Stealth Armor), dynamické pozadí do PS4 a Soundtrack.

-
-
Související filmy: Marvel's Iron Man VR

Související články:

Máte PlayStation VR? Konečně si vyzkoušíte, jaké je to být Iron Manem!

Hry pro virtuální realitu jsou zatím okrajovou záležitostí, což je do velké míry dáno vyšší pořizovací cenou VR technologií i "porodními" bolestmi nově...

Ankety

Raději bych viděl/a...
  • Úplně novou adaptaci Běžícího muže
  • Pokračování filmu z roku 1987

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: