Divočáci 2: Jaká je šance, že se filmu někdy dočkáme?

Divočáci 2: Jaká je šance, že se filmu někdy dočkáme? 6 obrázků v galerii
Divočáci | Foto: Buena Vista Pictures
Divočáci jsou fajn komedie o čtyřech chlápcích z předměstí, co si jednoho dne řeknou, že jsou přece ještě chlapi a vyrazí na road trip, který je málem (v humorném slova smyslu) zabije. Ale nakonec si to samozřejmě užijí a něco se naučí.

Že tahle poměrně jednoduchá komediální formulka v roce 2007 zafungovala na výbornou byla obrovská zásluha hlavně skvělého obsazení. Čtveřici "loserů z města" si zahráli John Travolta, Tim Allen, Martin Lawrence a William H. Macy a měli takovou tu ideální vzájemnou chemii, která dokáže zázraky (ve smyslu, že umí prodat i ty nejlacinější fórky). Film to sice úplně projel u kritiků (na Rottentomatoes má 14%), ale diváci byli ve známkách podstatně vstřícnější a jen v pokladnách amerických kin zanechali 168 milionů dolarů. Celosvětově to pak dělalo 253 mega, přičemž rozpočet byl skromných 60. Ihned se začalo mluvit o dvojce. A pak... se nic nedělo.

Kde se stala chyba? Režisér Divočáků Walt Becker měl potvrdit své kvality o dva roky později komedií Starý páky, kde se znovu sešel s Travoltou a přibral do party i komediální jistotu Robina Williamse. Film ale propadl, vina padla hlavně na Beckera, který měl mít Divočáky 2 na starost a studio nakonec cuklo a dvojku poslalo k ledu, aby si nepřipsalo na konto další propadák.

Momentálně jde proto o mrtvý projekt, ačkoli zájem fanoušků neopadá.

Divočáci | Foto: Buena Vista Pictures
Divočáci | Foto: Buena Vista Pictures
Ankety
Která verze intra se vám líbí nejvíc?
Hra o trůny
Černobyl
Perníkový táta
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist