10.8.2019, 13:30

Žhavé srpnové kinopremiéry. Poznáváte je?

Žhavé srpnové kinopremiéry. Poznáváte je?  5 obrázků v galerii
Tenkrát v Hollywoodu | Foto: Falcon
I osmý měsíc letošního roku přináší nebývalou porci očekávaných filmových novinek. Na to, že je srpen, měsíc prázdnin, jich je ale nebývale mnoho. Poznáváte je?

Stále je v kurzu hororový žánr. S novou pohádkovou to zkouší česká režisérka. A do českých kin se vrátí i očekávaný výpravný retro film proslulého maniaka z videopůjčovny, který se vypracoval na jednoho z nejuznávanějších tvůrců vůbec. To ale není zdaleka vše. Další očekávané novinky v českých kinech objevíte v naší nové redakční hře.

Schválně, kolik filmů poznáte...

Když budete úspěšní a budete mít i patřičnou dávku štěstí, můžete z naší nové redakční hry vytěžit vstupenku do kina. Soutěžíme o šestici volňásků do sítě multikin Premiere Cinemas (Praha, Olomouc, Teplice) s platností do konce září roku 2019.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci na výhru dosáhnout? Zkuste naši novou redakční hru a získejte v ní na první pokus co nejvíce bodů. Z 20 nejúspěšnějších vylosujeme 6 výherců. Bodování soutěže uzavřeme v pondělí 12. srpna 2019 v 10:00. Tak hodně štěstí a zábavy u vašich oblíbených filmů.

Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist