8.5.2019, 20:00

Partička mění divadlo za penzion na konci světa. Zůstane improvizace?

Partička mění divadlo za penzion na konci světa. Zůstane improvizace?
Parta z penzionu | Foto: TV Prima

Oblíbený český komediální pořad se dočká několika významných změn. Obsazení nicméně zůstává a tak se fanoušci nemusí bát, že by přišli o svů

Televize Prima popisuje nový formát jako improvizační show před živým publikem s hvězdným obsazením! Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný jako zaměstnanci penzionu a Leoš Noha coby majitel zažívají neuvěřitelné situace přímo na jevišti pod dohledem režiséra Dana Dangla. Bavte se v nové show s Partou, kterou dobře znáte.

Parta z penzionu | Foto: TV Prima

V praxi to bude fungovat tak, že budou mít herci každý svou dopředu přidělenou roli (či dvojroli), v níž budou improvizovat a jediném Dangl bude vědět, jak má příběh skončit. Čistě na hercích pak bude, jakou cestu k cíli zvolí. Vyjma stálic se můžeme těšit i na různé hvězdné hosty. Mezi již oznámené patří Anna Polívková, Berenika Suchánková a Miroslav Etzler.

Výrobní ředitelka FTV Prima Lucia Kršáková k nové show uvedla: "Chtěli jsme divákům nabídnout nový formát v rámci tolik oblíbené improvizační show. Parta z penzionu je přesně tím druhem pořadu, který jim navíc přinese i bližší pohled na celý proces vzniku impro show – od začátku se budou setkávat s režisérem a podívají se i do zákulisí show. Uvidí, jak se herci chystají na svůj výstup nebo se převlékají z jedné role do druhé. Věříme, že diváky bude toto přiblížení se k hercům a podstatě show ještě více bavit.

Parta z penzionu bude Prima vysílat od 9. května každý čtvrtek ve 21.35.

Parta z penzionu | Foto: TV Prima
-
-
Servus
Autor:
Servus

Související články:

Recenze: Pepa - hodný podpantoflák Suchánek hledá cestu ke vzpouře. Bude mu divák fandit?

Hned na začátek přiznám, že když jsem viděla trailer na film Pepa (2018), tak se mi na české poměry docela líbil a začala jsem se na film i celkem těšit...

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: