Nejlepší filmové hry měsíce

Nejlepší filmové hry měsíce
Pokud jste opravdový filmový fanoušek, pak je pro vás jistě velmi jednoduché si zahrát jednu z pěti her měsíce. Navíc jsme pro vás připravili jednu novou, která je postavená jen na siluetách známých rolí a herců. Téměř sedm tisíc uživatelů hraje naše hry. Probojujete se do první desítky nebo stovky u vybraných her?

1) Jen pro znalce marvelovek... fenomén, který vás prostě baví, i když musím přiznat že jsem nebyl 100% úspěšný. Hra je postavená na mozaice a ne každé okénko hned napoví, o jaký film se jedná. Navíc musíte být opravdu zkušený znalec komiksových ikon, abyste 20 otázek napoprvé dali. Opakování, matka moudrosti. Bez chyby až na třetí pokus. Dostanete se mezi prvních 500 znalců?

2) Marvel: poznáte, kdo je na fotce... a to je jedna z našich neúspěšnějších her, kterou už si zahrálo přes tisíc uživatelů kinobox.cz. Dostanete se alespoň mezi prvních 1.000 hráčů?

3) Nejlepší animované filmy... velmi jednoduchá hra, bez mozaiky, ale vybrali jsme malinko těžší obrázky, aby to nebylo zas tak jednoduché. To je podtitul hry. Takže pokud vás nebaví mozaika, pak je to hra pro vás.

4) Poznáte krásné herečky v rouše Evině?... nahota láká, i když je to naprosto přirozená podoba lidí, jak přichází na svět. Ostatně takto přirozeně žijí dodnes mnohé přírodní kmeny a až Západní svět z nahoty udělal tabu. Každý zákaz přitahuje pozornost, stejně jako tato hra.

5) Znáte filmy, kde hrál Iron Man? Robert Downey Jr. je prostě a definitivně Iron Man, i když hrál ve spoustě jiných filmech. Jeho druhou nejvýznamnější postavou je Sherlock Holmes, ale řekněme si upřímně, že vedlejší. Hra je možná náročnější, ale připomene, kde všude hrál.

Kompletní přehled nejhranějších her měsíce najdete zde. Dostanete se mezi první stovku nejlepších hráčů měsíce?

A tady je ta nejnovější, kde musíte uhádnout, ze čtyřech možností, kdo se skrývá za siluetou. Já jsem uspěl, co vy?

Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist