Populární sitcom přežil vlastní smrt a chystá se další série

Populární sitcom přežil vlastní smrt a chystá se další série 7 obrázků v galerii
Brooklyn 99 | Foto: NBC
Když dostal Brooklyn 99, což je zcela bez debat jeden z nejlepších sitcomů současnosti, v půlce loňského roku od domovské stanice Fox stopku, byl to šok. Show si vedla výborně na všech frontách (v hodnocení i sledovanost), přesto si někdo u Foxů řekl, že už mají svérázného policejního okresku dost.

Netrvalo dlouho a šance se chopila konkurenční NBC - koupila na seriál práva a objednala si zkrácenou šestou sérii (18 dílů namísto obvyklých 22). Bylo otázkou, jak se nové vedení do show promítne a zda si dokáže Brooklyn 99 udržet svůj osobitý styl. Půlka série je za námi a můžeme s klidem prohlásit, že se nic nezměnilo. Vše dobré zůstalo na svém místě (jedinou změnou je to, že seriál opustila Gina v podání Chelsea Peretti).

V NBC jsou evidentně také spokojení, protože právě dali zelenou sedmé sérii. Kdo se tedy bál, že bude šestá série pouhou labutí písní oblíbeného sitcomu (stává se běžně, že má nová stanice v plánu natočit jedinou, finální sezónu), ten se může uklidnit. Brooklyn 99 rozhodně zdaleka nekončí.

Ankety
Těšíte se na bondovku Není čas zemřít?
Strašně moc!
Trochu
Vůbec ne
Nevím, o co jde
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist