11.2.2019, 16:00

Želvy Ninja se dočkají animovaného celovečeráku

Želvy Ninja se dočkají animovaného celovečeráku
Vzestup Želv Ninja | Foto: TV Nickelodeon

A můžete jednou hádat, která populární streamovací služba v něm bude mít prsty.

Přesně tak, Netflix se rozhodl svou nabídkou originálních celovečerních snímků rozšířit o populární želví hrdiny, které milují diváci po celém světě. Nepůjde nicméně o samostatně stojící projekt. Film vznikne ve spolupráci s televizní stanicí Nickelodeon a naváže na jejich seriál Vzestup Želv Ninja:

Což už možná není tak úplně dobrá zpráva, protože 1) seriál je určen těm opravdu nejmenším divákům a 2) z jeho animace docela bolí oči. Milovníci známé želví čtyřky tak pravděpodobně budou muset vyčkat, jak dopadne připravovaný hraný remake (ano, točí se další hraný remake). O příběhu animovaného filmu se v tuhle chvíli neví nic, seriálová předloha je nicméně zajímavá tím, že pozměnila některé zažité dějové linky (vůdcem týmu tentokrát není Leonardo ale Raphael, v show se vůbec nevyskytuje Trhač).

Datum premiéry není známo, stejně tak se neví, kdy odstartuje natáčení.

Vzestup Želv Ninja | Foto: Nickelodeon
Vzestup Želv Ninja | Foto: Nickelodeon
-
-
Související filmy: Vzestup Želv Ninja

Související články:

Avengers a spol. baví animovanými vtípky

Jmenuje se Lord Mesa a jedná se o amerického ilustrátora a designéra hraček. Jeho práce inspirované chibi postavičkami jsou naprosto kouzelné a vtipné.

Trailer: Batman konečně dostal ty nejtvrdší protivníky - Želvy Ninja!

Přesně kvůli takovým věcem existují crossovery. Zapomeňte na pošťuchování se se Supermanem (Martha!), temný rytíř se tentokrát postaví bratrům z New Yorku.

Želvy Ninja jdou do restartu... už zase

Takže si to shrneme. Napřed tu máme hranou třídílnou sérii, která vznikla v letech 1990 až 1993. V roce 2007 došlo na první, animovaný restart. Film neměl...

Chcete si připadat opravdu staří? Podívejte se na trailer na nové Želvy Ninja

Nickelodeon již nějakou dobu drží na Želvy Ninja práva a snaží se je ždímat, jak to jen jde. Pro rok 2018 si stanice připravila nový seriál a vypadá... jinak.

Podívejte se, jak mohly vypadat Želvy Ninja od Michaela Baye

Předtím než byla odhalena podoba posledních hraných Želv Ninja (filmy z let 2014 a 2016), fanoušci hořečnatě spekulovali, jak bude oblíbená čtyřka vypadat...

Ankety

Chystáte se na letošní (2019) filmový festival do Karlových Varů?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: