23.1.2019, 12:30

Days Gone: Nové video ukazuje souboj hráče s třemi stovkami zombie

Days Gone: Nové video ukazuje souboj hráče s třemi stovkami zombie
Days Gone | Foto: SIE Bend Studio

Server IGN vypustil do světa nové video z očekávané survival akce v otevřeném světě Days Gone, v níž se hlavní hrdina bude muset vypořádat s hordou zombies.

Ti mají ve hře označení freakeři a mělo by jít o hodně živelnou sílu. Hlavní hrdina Deacon St. John tak bude mít plné ruce práce. Chytrosti sice moc jeho nepřítel nepobral, ale absenci vynalézavosti nahrazuje hrubou silou:

Jak je z videa patrné, likvidace freakerů možná nebude složitá, i díky destrukci prostředí, ale gameplay ukazující cca 300 zombíků jasně říká, že množství úkol výrazně komplikuje. Současně to parádně vypadá, jako z nejlepších hollywoodských velkofilmů o nemrtvých. Nutno dodat, že podle vývojářů vidíme ve videu jednu z těch menších hord. Máme se na co těšit.

Days Gone se odehrává na sopečném a zničeném americkém severozápadě, kde na vás čeká svět plný zdegenerovaných příšer, které kdysi byly lidmi. Říká se jim freakeři. Probojujte se zpustošenou krajinou a hledejte zásoby, zdroje a hlavně taky důvod, proč to všechno nevzdat.

Days Gone vyjde exkluzivně pro konzoli PlayStation 4 již 26. dubna 2019.

Days Gone | Foto: SIE Bend Studio
-
-
Související filmy: Days Gone

Související články:

Další exkluzivní pecka pro PlayStation 4 se dočká českých titulků

Vím, že trochu předbíhám, ale vzhledem ke kvalitám exkluzivit pro PlayStation 4 nepochybuji o tom, že i v případě Days Gone nás čeká velká herní událost.

8 exkluzivních her pro PlayStation 4, které by si milovník filmu neměl nechat ujít

Ve své recenzi jsem sice nového herního Spider-Mana nešetřil, to ale neznamená, že neoceňuji jeho filmovost, která jednoznačně předčila všechny předchůdce...

Související videa:

Ankety

Chtěli byste Red jako televizní seriál?
  • Klidně, zápletka s důchodci mě baví.
  • Ano, ale leda s herci z filmové série.
  • Ne, už filmy za moc nestály.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: