Trailer: Konečně trocha kvalitní zábavy s obřími vražednými mravenci!

Trailer: Konečně trocha kvalitní zábavy s obřími vražednými mravenci! 7 obrázků v galerii
Dead Ant | Foto: August Heart Entertainment
Svět béčkových hororů je naprosto nevyčerpatelný zdroj té nejujetější zábavy. Autoři si mohou vymyslet ve svých filmech prakticky cokoli, od zombiebobrů po vraždící donuty a diváci jim to rádi odpustí, pokud se budou alespoň trochu bavit.

Je bez debat, že u většiny podobných bejkáren je nejzábavnější samotný námět a na samotné filmy se obvykle nedá moc koukat (naposledy například Party Bus to Hell, kde je název tím nejlepším, co snímek nabízí). Dnes tu máme obří vražedné mravence, kteří se pokusí sežrat pár lidí v poušti.

Píše se rok 1989. Metalová skupina (mimo jiné Tom Arnold a Jake Busey). jednoho hitu Sonic Grave vyráží do městečka Coachella v naději, že se jim povede comeback. Místo toho se po cestě utkají s obřími mravenci.

Podobných kousků nevzniká málo, obvykle ale nejde o žádnou velkou produkci. Z posledních let jen Piraňa 3D (2010) a pokud se budu držet tématu, tak naposledy byl v kinech v roce 2002 tuším Pavoučí teror.

Dead Ant (body za název, který paroduje spojení Dead End neboli Konečná) nicméně žádné ambice nemá. Jde o tu nejlacinější možnou produkci, kterou zachrání leda to, pokud se nebude brát vážně. Vydání snímku se neustále odkládá (měl pár promítání na festivalech), tak uvidíme, co z toho vyleze.

Dead Ant | Foto: August Heart Entertainment
Ankety
Brali byste třetí řadu sitcomu Hospoda?
Rozhodně!
Ne, dvě řady bohatě stačily
Do téhle chvíle jsem netušil/a, že seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist