Komik Jason Segel už do naha nepůjde, jeho penis má příliš velké ego

Komik Jason Segel už do naha nepůjde, jeho penis má příliš velké ego 4 obrázky v galerii
Sex Tape | Foto: Sony Pictures Entertainment
Oblíbený herec Jason Segel, který proslul sitcomem Jak jsem poznal vaši matku, se mimo jiné u publika zapsal nahou scénou v komedii Kopačky z roku 2008. O pár let později měl v plánu tento vtípek zopakovat, poté ale došlo na extrémní otočku.

Bavíme se o snímku Zásnuby na dobu neurčitou z roku 2012 a nahá scéna skutečně natočena byla. Nakonec se jí ale studio i Segel rozhodli vystříhat.

"Chtěl jsem, aby to byla jakási pocta Kopačkám," řekl Segel, "Když jsem to ale viděl, přišlo mi to nadbytečné. Ve filmu to prostě nemá své opodstatnění. Lidi navíc už vědí, jak můj malý generál vypadá, a beztak jsme nemohli najít dostatečně široké čočky pro kameru."

Scenárista a režisér Nicholas Stoller, který se Segelem natáčel i Kopačky, potvrdil, že scéna ve filmu působila nepatřičně. "Navíc mám pocit, že jeho penis začínal mít dost velké ego," řekl magazínu Huffington Post, "A od Kopaček se vlastně moc nezměnil. Budu upřímný: je úplně stejný. Kromě toho, že přešel na brazilský styl. Už není ani zastřižený, už je zcela nahý."

Pro fanoušky Jasona Segela to tedy nejspíš znamená, že jeho nádobíčko už na plátně jen tak neuvidí. Pravda, v Sex Tape na place do naha šel, v samotném filmu ale nic neukázal. Tak uvidíme, jestli mu to vydrží...

Zásnuby na dobu neurčitou | Foto: Universal Pictures
Ankety
Zajímá vás Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary?
Určitě, dokonce se tam chystám.
Zajímá, ale nejezdím.
Zajímá mě, co se tam objeví a co se dostane do distribuce.
Moc mě nezajímá.
Nezajímá, festivaly nesleduji.
Je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články