Trailer: Gentleman Jaromír Hanzlík dělá z dospělých žen puberťačky

Trailer: Gentleman Jaromír Hanzlík dělá z dospělých žen puberťačky 10 obrázků v galerii
Léto s gentlemanem | Foto: Bioscop / trailer
Producenti snímku Léto s gentlemanem – režisér Jiří Adamec a herec Jaromír Hanzlík – se rozhodli vypustit do světa oficiální trailer, ve kterém představují kromě ústřední dvojice manželů (Alena Antalová a Igor Bareš) také jejich okolí plné známých hereckých tváří.

Kromě jejich dcery, kterou ztvárnila Lucie Vondráčková, či Jaromíra Hanzlíka jako „gentlemana“ se v romantické komedii ve vedlejších rolích objeví například Tereza Kostková, Ivana Chýlková, Dana Batulková, Arnošt Goldflam, Miroslav Etzler, Jan Čenský nebo Jan Vlasák. „Jsou to všechno kvalitní herci a k tomu přátelé, které jsme s Jaromírem na své životní pouti při práci potkávali. Myslím, že i kvůli nim se vyplatí přijít do kina,“ svěřil se režisér Jiří Adamec. „Jsem rád, že někteří vzali třeba i ty malé jednodenní roličky, setkání s nimi byla moc příjemná,dodal zároveň i scenárista filmu a jeden z hlavních hereckých představitelů Jaromír Hanzlík.

Jaromír Hanzlík a Jiří Adamec | Foto: ©Herminapress/BIOSCOP

Pro oba tvůrce byl tento snímek v určitém smyslu prvotinou. Pro Jaromíra Hanzlíka scénaristickou, Jiří Adamec zase poprvé točil celovečerní film pro kina. „Od televizního natáčení se to filmové liší spíš technicky. V televizi není na nic čas. Kdežto když točíte film, předpokládá se, že na place tvoříte,“ vysvětlil Jiří Adamec, který „tvořil“ v průběhu letošního léta, s tím, že spousta materiálu se nakonec ani nepoužila. „Jaromír napsal košatější příběh, než jaký nakonec ukážeme divákům v kinech. Natočilo se mnoho scén, které se ve střižně ukázaly být zbytnými a byť nám krvácelo srdce, musely ven,“ dodal režisér.

Přesto oba producenti věří, že letní komedie zaujme. A to především ženy. „Už při psaní scénáře jsem myslel především na divačky. Uvědomil jsem si totiž, že portfolio filmů, které se poslední dobou hrají v kinech a vlastně i v televizích, tvoří převážně detektivky, kriminálky, horory a sci-fi. Což většinou ženám příliš nevoní. Tak jsme se pokusili právě pro ně natočit voňavý film,“ zakončil Jaromír Hanzlík.

Léto s gentlemanem | Foto: ©Herminapress/BIOSCOP

Snímek Léto s gentlemanem bude do tuzemských kin prvně uveden 14. února 2019. Distributorem je společnost Bioscop.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články