Cargo: Martin Freeman má 48 hodin na záchranu dcery, než se sám promění v zombie

Cargo: Martin Freeman má 48 hodin na záchranu dcery, než se sám promění v zombie 5 obrázků v galerii
Cargo | Foto: Causeway Films
V roce 2013 vznikl pro jeden filmový festival v Austrálii krátký film Cargo, v němž se zoufalý otec snažil ochránit svou malou dceru po vypuknutí zombie apokalypsy.

Zajímavý kraťas o jedné hodně zoufalé situaci se nakonec probojoval do finále. Sice nevyhrál, vzbudil ale patřičný zájem. Opravdový boom každopádně nastal až ve chvíli, kdy ho autoři umístili na YouTube.

Tam si Cargo do dnešního dne pustilo přes 14 milionů diváků a sdílelo ho bezpočet stránek. Autoři kraťasu následně získali potřebný zájem investorů a nyní nám přinášejí celovečerní verzi s Martinem Fremanem v hlavní roli:

Trailer rozhodně vypadá zajímavě a jakkoli si nejsem jistý, jestli se autoři dokázali zbavit "malého formátu" (některé scény na mě osobně nepůsobí dostatečně filmově pro velké plátno), rozhodně jsem na výsledek zvědavý.

Pokud chcete mít aspoň řádovou představu, co nás čeká, můžete si níže pustit původní krátký film. Přeci jen je od stejných autorů, jako celovečerní verze. Současně ale logicky počítejte s tím, že vám kraťas (pokud autoři příběh razantně nepřekopali) s největší pravděpodobností vyzradí konec.

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist