Podívejte se, jak to vypadá v zapomenutém zábavním parku podle seriálu Flintstoneovi

Podívejte se, jak to vypadá v zapomenutém zábavním parku podle seriálu Flintstoneovi 8 obrázků v galerii
Všichni znají Disneyland a Legoland. Hodně lidí ví, že v Londýně lze vyrazit do Příčné ulice a ve Francii do galské vesnice Asterixe a Obelixe. Velké zábavní parky mají svůj zájem jistý. Musí ale existovat i výjimky, které neprorazily. A protože jsou prázdniny a třeba někdo z vás vyrazí do Ameriky, máme pro vás jeden netradiční tip na výlet.

Jednou z nich je park podle seriálu Flintstoneovi. Zábavní park na motivy nejslavnější pravěké rodiny se nachází mezi Williamsem v Arizoně a Grand Canyonem. Byl otevřen v roce 1972 a bohužel se tak stalo na místě, které není příliš frekventované a díky tomu se nikdy neprosadil. Má ale stále otevřeno (vyjma Štědrého večera) a milovníkům seriálů nabízí to podstatné - možnost projít si město své oblíbené show. Žádné speciální atrakce ale nečekejte. Tohle je vlastně jedná velká filmová kulisa. Ale pěkná, ne že ne!

Pokud byste se tedy někdy vypravili do Grand Canyonu, můžete si dát jako zastávku tenhle světem zapomenutý park. No a pokud vás taková cesta nečeká, smutnit nemusíte. Naštěstí žijeme v době internetu, takže vás následující video provede celým parkem způsobem, jako byste tam sami byli.

Ankety
Jaká rasa Středozemě je vaše nejoblíbenější?
Hobiti
Elfové
Lidé
Trpaslíci
Skřeti
Enti
Čarodějové
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist