DVD / Blu-ray / Online

4.8.2017 /12:00/

Blu-ray: Legendární Hříšný tanec dostane limitovanou edici, která fanouškům provětrá peněženky

Sběratelské edice filmů, to je pro fanoušky často finančně náročný koníček. V posledních letech je podobných kousků čím dál více a studio se nebojí říct si o velké peníze, protože ví, že se vždy najdou tací, kteří si rádi připlatí.

Poměrně nedávno například studio ohlásilo limitovanou edici (6000 kusů) k novému vydání Terminátora 2 na Blu-ray (tentokrát ve 4k a s 3D verzí pro některé trhy), kde si fanoušci vyjma filmu užijí i ruku samotného Terminátora! Edice nestojí málo (okolo čtyř tisíc) a i tak je ve většině zemí beznadějně v předobjednávkách rozebraná (vyjít má až v říjnu). Pokud byste to přesto chtěli ještě zkusit, zdá se, že americký Amazon ji zatím stále nabízí. Cena je sice nižší, ale po všech poplatcích to vyjde zhruba na zmíněné 4 tisíce.

Mnohem neobvyklejší kousek se však nyní objevil na německém trhu a to konkrétně limitka k původnímu Hříšnému tanci z roku 1987. Nese názve Dirty Dancing - 30th Anniversary Limited Figurine Special Edition a jak je z názvu patrné, je vydaná k příležitosti 30 výročí filmu. Neobvyklé je to proto, že podobný druh filmů obvykle limitované edice nedostává a když už ano, rozhodně ne se soškou (spíše studia podobný formát využijí pro akčí / komiksové / sci-fi kousky, kde lze vytvářet vizuálně atraktivnější bonusy).

Sběratelská edice Hříšného tance je tak svým způsobem unikát a studio to zřejmě samo dobře ví, neboť mu napálila cenovu 149.99 euro, čímž jsme zpátky u oblíbených čtyř tisíc (snad z toho nebude nějaká nová móda - i sběratelé mají své limity). Co za tyhle peníze fanoušek filmu dostane?

Mediabook s filmem na DVD a Blu-Ray (mediabook je taková ta jakoby knížečka, která slouží místo klasického obalu a obsahu pár informací a zajímavostí o natáčení) a 28 cm vysokou figurku se slavnou taneční pózou, které může v celosvětovém měřítku konkurovat jen taneček z Pulp Fiction.

Vyplatí se za ty peníze? Těžko říct. Bude záležet na zpracování. A cenu nepochybně šroubuje fakt, že studio vyrobilo pro německý trh pouhých 500 kusů. Je ale otázkou, zda se edice nepodívá i jinam (stává se to). Pokud je každopádně Hříšný tanec vaše srdcovka, objednávat edici můžete zde.

-
-

Čtěte dál:

Jsou tu první fotky z televizní verze Hříšného tance

Jelikož se jedná o remake, nikoho asi příliš nepřekvapí, že stanice ABC vydala sérii fotografií, které vypadají velmi povědomě. Samozřejmě jsou tu jiní...

Televizní remake Hříšného tance se představuje

Televizní společnost ABC natočila novou verzi Hříšného tance z roku 1987. Opět se tak potkáme s Baby a Johnnym, ovšem tentokrát s podobou Abigail Breslin a...

Slavný Duch Patricka Swayzeho se vrátí na televizních obrazovkách

Ne, nebojte se. V Hollywodu ještě nedošli tak daleko, že by točili pokračování slavných hitů a již zemřelé hvězdy přiváděly zpět formou jedniček a nul (ale...

Čeká nás remake Hříšného tance

A natočí ho Kenny Ortega, tedy režisér cukrkandlové hudební disneyovské trilogie Muzikál ze střední. Bojíte se?

Ankety

Raději bych viděl/a v kinech nový díl...
 • Critters
 • Noční můry v Elm Street
více k tématu:
Osmdesátkové hororové klasiky Critters a Noční můra v Elm Street se možná dočkají nových dílů
Byl by Mel Gibson dobrý Wolverine?
 • Určitě!
 • Vůbec.
 • Těžko říct.
 • Leda kdyby bojoval proti židům.
více k tématu:
Podívejte se, jak vypadal Mel Gibson jako Wolverine na concept artu z roku 1997
Měl by finální případ odhalit, že byla Jessica Fletcherová celou dobu vrahem?
 • Proč ne, to je vzrušující!
 • V žádném případě.
 • Leda tehdy, kdyby to vyšetřovali Columbo s Kojakem.
více k tématu:
To je vražda, dopsala - Jessicu Fletcherovou čeká finální případ
Měl by mít Ridley Scott možnost dokončit "Covenant" trilogii?
 • Určitě, líbí se mi naznačený směr!
 • Ne, prequely už nadělaly dost škody.
 • Je mi to u xenomorpha.
více k tématu:
Dostane Ridley Scott padáka z vetřelčí série?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: