Jak to vypadá s budoucností Riddicka? Nečeká nás toho málo!

Jak to vypadá s budoucností Riddicka? Nečeká nás toho málo! 3 obrázky v galerii
Riddick | Foto: Universal Pictures
Filmy s Riddickem možná nejsou to nejlepší, co Vin Diesel kdy natočil, samotná postava je ale rozhodně nejstylovější, jakou kdy hrál. A to by bylo, aby se svalnatý sympaťák nechtěl k roli netradičního zabijáka ještě vrátit.

Diesel se nikdy netajil tím, že má pro Riddicka velkou slabost a kdyby to bylo na něm, točil by jedno pokračování za druhým. Skromnější tržby jednotlivých dílů něco takového neumožňují, fanouškovská základna tu ale je a Riddick se vždy dobře prodává na videu. Díky tomu nás tedy čeká čtvrtý film. Snímek ponese název Furia, znovu napíše a natočí David Twohy (má na kontě všechny díly série) a Riddick v něm konečně najde svou domovskou planetu, kde na něj čeká nepříjemné vražedné překvapení. Nic dalšího o projektu v tuhle chvíli nevíme, Diesel je nicméně pověstný tím, že každou novinku sdílí přes sociální sítě. Jakmile bude k dispozici něco dalšího, určitě dá vědět.

Vyjma třetího filmového pokračování je v přípravě i TV seriál ze stejného universa. Ponese název Merc City, není jisté, pro jakou vznikne televizi a bude vyprávět příběh vojáků a lovců lidí, kteří mají ve vesmíru plné ruce práce (zda se v seriálu dočkáme i samotného Riddicka, to se bohužel neví).

Který je nejlepší díl Riddicka?
Černočerná tma (2000)
Riddick: Kronika temna (2004)
Riddick (2013)
Riddick: Kronika temna | Foto: Universal Pictures
Riddick | Foto: Universal Pictures
Ankety
Patříte mezi diváky Netflixu?
Ano
Ne
Ne, ale plánuji
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist