Fifty Shades Darker (USA)
« další názvy »
USA USA
115 minut

Žánry

:
Drama, Romantický, Thriller, Erotický
Motto: Už žádná pravidla. Už žádná tajemství.

Obsah

:
Když před dvěma lety vstupoval do kin film Padesát odstínů šedi, 255 tisíc nedočkavých fanynek vytvořilo dosud nepřekonaný rekord v počtu diváků za více »« méně

Režie

:
James Foley

Scénář

:
Niall Leonard James Foley E.L. James

Herci

:
Dakota Johnson Jamie Dornan Bella Heathcote Tyler Hoechlin Kim Basinger ...
Premiéra: 9. 2. 2017
Distributor: CinemArt CZ

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 30%
  6
  3
  8. 2. 2017
  Tom Hardy (3729 bodů)

  Je až neskutečné, jak málo z té látky filmaři dostávají. Erotika tentokrát už pro jistotu žádná. Jen to nejnudnější soft-péčko, kde se opakuje schéma "kalhotky dolů, košile dolů, Dorianova hlava dolů" a nic víc. Nebýt kuliček, nebyl by tu ani náznak fantazie. Romantika opět úsměvně zadýchaná, ale tomu se nelze divit - ostatně stylem vychází z Twilight ságy. Je třeba ocenit snahu o nějaký reálný dramatický oblouk (katarze se stalkerkou je bez debat to nejlepší, co oba filmy nabídly), celek je ale neuvěřitelně vyprázdněný. Není to ani tak film, jako spíš série MTV videoklipů, kdy hudba určuje, na co se zrovna díváme. Když nastoupí hlasitě pohodový pop, čeká nás koláž nezávazných obrazů. Když dojde na trošku hutnější hudbu, hlásí se o slovo romance. No a na drama zbývá instrumentálka, ale většinou nemá k čemu hrát. Kdyby se tvůrci vykašlali na erotiku (na které v tomhle podání stejně nic sexy není) a přidali na thrillerové části, mohl být výsledek alespoň ucházející.

 • 15%
  1
  1
  21. 2. 2017
  memphistto (379 bodů)

  Kdo tohle vyplivnul ze své hlavy nechápu.. nebo vlastně chápu, bohužel jsem zahlédnul autorku knižní předlohy a její představu dokonalé erotiky opravdu nesdílím. Fil je odpad, nelze se na něj ani pořádně dívat a ani prsa Dakoty to nedokážou zachránit.. mohli aspoň zvolit herečku u které je na co se dívat, ale to by autorka nevydýchala :)

 • 10%
  2
  2
  15. 2. 2017
  majhan (323 bodů)

  Po shlédnutí jedničky se dalo říct sem tam vzrušující, sem tam nechutnosti a z nadhledu "blbá, mladá nezkušená holka" a "zkažený, zhýčkaný a nudící se zbohatlík, nevědící roupy co by". Po této první zkušenosti není odvaha se byť jedním očkem kouknout na pokračování. Uvidíme, zda se ještě najde.

 • 40%
  4
  1
  14. 2. 2017
  byland (288 bodů)

  První díl podle knížky mě neskutečně bavil, bylo to nádherně zpracované ale to se bohužel nedá říct o druhém dílu. Film mě nebavil, erotické hrátky už nebyly vzrušující, byla to nuda :(.

 • 90%
  3
  2
  15. 2. 2017
  polopaticky (225 bodů)

  Romance 21. století. Neuvěřitelně citlivý film, v němž už si nehraje pan Dornan s paní Johnson, ale ve kterém je to zcela naopak. Opět tu máme submisivni chovani, nicméně ne tak, jak tomu bylo v uvodnim dile. Dil je ke sve dokonalosti doplněn detektivní zápletkou. Herci, hudba, vše perfektní.

 • 30%
  2
  1
  12. 2. 2017
  cirkusačka (195 bodů)

  Film jsem viděla v předpremieře... druhý díl Padesáti odstínů šedi byl pro mne naprostým zklamáním... dvě hodiny o ničem, žádný příběh, žádná zápletka, zápletka s helikoptérou byla jak z červené knihovny..něco tak nerealistickéhé, že škoda mluvit... a konec bez konce - jako obvykle u serií filmů... palec dolů

 • 20%
  3
  2
  14. 2. 2017
  mustafee (96 bodů)

  Na film jsem šel s přítelkyní a jen kvůli ní. Byly to nejdelší dvě hodiny v životě :) ! Neslaný, nemastný a hlavně nezajímavý! Jediné co bych pochválil je hudba, která se k filmu celkem hodila. Grey tam vykládá, že je sadista, přitom ji tam třikrát plesk přes zadek. Málem jsem usnul.

 • 60%
  5
  0
  14. 2. 2017
  Kajinkamajinka (78 bodů)

  Knihy jsem nečetla, ale filmy jsem viděla oba. Jednička byla zajimavější. Ve dvojce už nebylo nic nového, naopak mi přišlo, že zde bylo méně erotiky a hlavně méně té drsné erotiky. Příběh byl dost předvídatelný a strohý. Podle mě si mohli dát více záležet. Soundtrack je hezký.

 • 85%
  4
  2
  14. 2. 2017
  mevik (76 bodů)

  Docela se mně to líbilo. Obyčejný příběh, příjemný děj. Kdo čekal spoustu erotiky a sexu byl zklamán. Spíše podívaná pro slušňáky. Hudba byla příjemná, hodila se k ději. Opak předchozího prvního dílu, pokud se týká sexování. Uvidíme, co přinese příští díl, slibuje pomstu zhrzeného šéfa.

 • 30%
  3
  2
  12. 2. 2017
  konstantin (62 bodů)

  Film byl ani ryba ani rak... dal se přežít... triviální zápletka o ničem a nic nového, co bychom už neznali z dílu minulého. Jediné, co mne zaujalo, byla pěkná hudba který film provázela. Pěkná podívaná na pěkná těla - asi tak bych film ohodnotil... uvidíme co nám nabídne třetí díl serie.

 • 30%
  1
  1
  19. 2. 2017
  martina-pokorna (33 bodů)

  Na film jsem šla kvůli kamarádce. Neuvěřitelně zdlouhavý snímek, ve kterém chyběla akce. Největší zvrat přinesla stalkerka, která nedokázala pochopit, co je s ní špatně. A obviňovala Anastacii. Pochopila jsem, že i Anastacia má očividně problém. Kdyby mi chlap řekl, ať odejdu zrovna ve chvíli, kdy před ním klečí jeho bývalá milenka, která se mě pokusila zabít, .. no nevím. Je ale pravda, že existuje spousta lidí, kteří jsou eroticky, citově vyprahlí a takové filmy vyhledávají. Alespoň na pár hodin se stát někým jiným.

 • 10%
  1
  1
  21. 2. 2017
  PavlinkaCh (20 bodů)

  O druhých dílech se dá říct, že většinou bývají horší než ty první. v případě padesáti odstínů šedi jsem si myslela, že nelze klesnout hlouběji, tak jsem byla zvědavá, ale jde to a to s výrazným přehledem :) Možná, kdyby z toho udělali alespoň porno, tak by se na to možná někdo podíval i dvakrát nebo 10x po malých částech :) , ale takhle to nestojí ani za to jedno shlédnutí a vlastně ani za těch 10 minut :)

53 33 ?
 • oktavia 100%
 • gift4 35%
 • PavlinkaCh 10%
 • memphistto 15%
 • tedoun 30%
 • zegna 100%
 • premontgomery 40%
 • martina-pokorna 30%
 • nikola-kriskova 100%
 • TedBear2002 35%
všechna hodnocení (33)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 1 v žebříčku uživatele simca-ondrejkova
1. místo z 1 v žebříčku uživatele pery34
1. místo z 1 v žebříčku uživatele nikola-kriskova
8. místo z 11 v žebříčku uživatele Efča
27. místo z 29 v žebříčku uživatele Elizabett
Sdílet tuto stránku:

Partneři: