Podfukáři 2 (2016)

Now You See Me 2 (USA)
USA USA
129 minut

Žánry

:
Akční, Komedie, Thriller
Motto: To jste ještě neviděli

Obsah

:
Špičkoví iluzionisté ze skupiny ČTYŘI JEZDCI [Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco a Lizzy Caplan] se vracejí ve svém druhém dobrodružství, více »« méně

Režie

:
Jon M. Chu

Scénář

:
Ed Solomon Pete Chiarelli Boaz Yakin Edward Ricourt

Herci

:
Jesse Eisenberg Mark Ruffalo Woody Harrelson Dave Franco Daniel Radcliffe ...
Premiéra: 16. 6. 2016
Distributor: Freeman Ent.

Komentáře

znaků
 • (2273 bodů)
  17. 6. 2016 15:16
  75%
  0
  0
  evismaior

  Stará parta z jedničky se vrací (tedy až na jednu výjimku) a s nimi i několik z jejich nejvýznamnějších protihráčů. Scénáristicky slušné, ani bych nevěřila, že se ze základu prvního dílu dá vyrobit celý jeden další konzistentní a napínavý příběh, byť samozřejmě dost často stojí na tom, že všechno je najednou úplně jinak. Oceňuji, že na rozdíl od jedničky tady Jezdci dostali mnohem víc prostoru a nebyli jen loutkami v rukách tajemné postavy v zákulisí, třebaže bez jedné konkrétní postavy v hyperzákulisí se ani tenhle díl obejít nemohl. Ale obecně mě Podfukáři baví; vždycky si vzpomenu, jak jsme v 90. letech rentgenovali televizi v marné snaze zjistit, jak že to ten sexy uhrančivý David Copperfield vlastně dělá. Není divu, že v tomhle snímku funguje jako poradce. A moje v říši fantazie prodlévající já si samozřejmě nepřestane přát, aby jednou někde na ulici spatřilo, jak někdo jako Daniel Atlas zastaví kapky deště a pak je přiměje pršet vzhůru:-) Díky Kinobox.cz za pozvání do kina!

 • (1600 bodů)
  15. 6. 2016 10:28
  95%
  1
  0
  limeta

  Podfukáři 2 bezezbytku naplňují žánr akční komedie. Vtipná, příjemná a dynamická filmová podívaná, oddechovka s dobrým hereckým obsazením. Výjimečně se mi v tomhle případě líbí dvojka víc než jednička

 • (789 bodů)
  15. 6. 2016 19:59
  60%
  0
  0
  salisbury

  Podfuckáři mi v druhém díle přišli tak trochu zbyteční, chvílemi jsem se modlil, aby svou imaginární kouzelnickou hůlkou zamávali a pod vlivem kouzla zmizeli i s filmem z plátna. Následně by se opona mohla v poklidném duchu zatáhnout a já odejít směr brzké zapomnění. První díl měl v tomto případě zůstat dílem posledním, neb tento nenabízí vlastně nic, kvůli čemu bych chtěl vidět další moderní pojetí Čáryfuka, který byl ve všech ohledech nápaditější. Myslím si, že hlavně scénárista Ed Solomon by si měl odebrat z nočního stolku nějaké ty pilulky, které evidentně při psaní scénáře požíral ve velkém. Nu nic, viděl jsem a v lehkém průměru se s filmem nadobro loučím.

 • (705 bodů)
  20. 6. 2016 17:01
  70%
  0
  0
  RoCo

  Tak jsem byl zvědav jak se v tomto pokračování naši hrdinové popasují s novými výzvami. S jednou změnou v obsazení Jezdců jsem zásadní problém neměl, i když předchozí GIRL mi tam seděla líp....
  Pro mne osobně však bohužel však dvojka nepředčila jedničku, jak to obvykle s "dvojkami" filmů bývá. Bylo možná více akce, jiné triky, ale celkově mi to přišlo takové rozházené.... V tomto ohledu bych možná souhlasil s uživatelem SALISBURY a poznámkou o scénáristovi a pilulkách.
  Film mne neurazil, podíval jsem se na něj se zájmem, ale jedničku nepřekonal - tedy aspoň u mne.
  A abych nezapomněl - DÍKY ZA PROJEKCI!!!

 • (409 bodů)
  17. 6. 2016 16:16
  75%
  0
  0
  tedoun

  Předem děkuji Kinobox za pozvání do Kina!! Upřímně jsem se bavil naprosto skvěle… hlavně z herců boduje Woodyho bráška (pořádná smažka) a samozřejmě nova herečka, která hraje hlavní roli místo původní herečky, která byla v době natáčeni těhotná (ale nova herečka je lepší). Daniela Radcliffa nemám rád, je to nafuka i v tomto filmu, kde hraje jako bohatý britský neskutečný magor. Hlavní hrdinové jsou výborný kouzelníci, kteří dokázali během deseti minut to, na co by potřeboval celý tým Dannyho parťáků několik hodin což jsem se hodně bavil. Jedna věc z filmu ale omluvit nejde, je dokonale hloupé chování zločinců, kteří např. zavřou kouzelníka do sejfu a shodí ho do jezera, aby se ho doslova zbavili, ale přitom předem vědí o tom, že ten sejf je pouze rekvizita používaná ke kouzelnickému únikovému vystoupení (režisér opravdu udělal doslova hloupou srandu anebo záměr???). Je sledování tohoto filmu jako sledovat záznam kouzelnického vystoupení Davida Cooperfielda ale s vědomím toho, že ty kouzla jsou dělaná pouze digitálně, kde vám kouzelník vysvětlí, jak ta kouzla udělal (a přitom nelze ji uskutečňovat, protože jedná se o digitální trik). Ale i tak jsem se bavil naprosto skvěle.

 • (357 bodů)
  15. 6. 2016 10:47
  80%
  0
  0
  Pája DJ

  Když jsem měl možnost vidět první díl tohoto iluzionistického filmu, nenapadlo by mě, že se zanedlouho dočkám velkolepého pokračování. Opět zdařilý film z atraktivního prostředí iluzionistů se skvělým záporákem ex-Harry Poterem. Opět skvělá podívaná plná nejen skvělých kouzel, ale i vtipu. Všem, kteří májí rádi kouzla a magii ve své moderní podobě lze jedině vřele doporučit ;o)

 • (311 bodů)
  15. 6. 2016 10:53
  65%
  0
  0
  Judinka

  První díl Podfukářů mě příliš nenadchl a tak jsem nečekala nic převratného ani od jeho pokračování. Film jede opravdu opět ve starých kolejích prvního dílu a ničím tak nepřekvapí. Milovníky obdobného žánru a magie v tomto podání však určitě potěší a udělá jim radost. Já však zůstávám spíše příznivec obdobného žánru v podání Dokonalého triku či Iluzionisty :o) I tak však klobouk dolů ohledně samotné zpracování - zdravím Davida Copperfielda a musím uznat, že záporák Danny Radcliffe se opravdu podařil :o)

 • (266 bodů)
  14. 6. 2016 23:17
  85%
  0
  0
  dancemusic2012

  Pro mně důstojné pokračování velmi úspěšné jedničky z roku 2013.
  Opět nas čekají skvělá kouzla, lehce predvidatelny konec, ale jen malinko a naznak, ze bude i treti dil.
  Pokracovani se opravdu povedlo a troufám si rict, ze je lepsi nez jednicka.
  Děkuji za pozvánku Kinoboxu :-)
  Akce, napětí, vtip a skvela muzika = 85%

 • (251 bodů)
  16. 6. 2016 02:11
  75%
  0
  0
  Fxxx

  Úžasná podívaná, která splnila mé očekávaní. I když jsem se těšila na víc kouzel a kouzelnických vystoupení, se kterými se tu docela šetřilo, i tak ve mě Podfukáři 2 zanechali pozitivní dojem. Škoda jen, že děj byl někdy docela průhledný, triky okoukané a bylo to místy předvídatelné. Jednička se mi líbila více, ale pokračování určitě stojí za shlédnutí. "Dívejte se pořádně."

 • (186 bodů)
  14. 6. 2016 23:13
  90%
  0
  0
  jarousek1981

  Děkuji za dnešní projekci kinoboxu. Efekty jsou luxusní a nechápal jsem jak kouzla dělají. Díky tvůrcům je vše vysvětleno do puntíku.Doporučuji na film zajít do kina. Film je vhodný pro diváka co ma rad humor, napětí a nějaké to překvapení. Doufám, že bude třetí díl. Bylo by škoda nevidět nové triky.Kouzlo s deštěm je název.:-).

 • (134 bodů)
  16. 6. 2016 20:59
  55%
  0
  0
  tyna-berbrova

  Teda nic moc. Navzdory všem dobrým recenzím na jedničku jsem z ní moc nadšená nebyla a dvojka mě nepřesvědčila už vůbec. Dobré obsazení a určitě plno peněz, které do tohoto snímku byly investovány, se z mého pohledu nepodařilo zúročit. Možná až přeplácaný, bohužel ale v některých pasážích nepřehledný snímek.

 • (106 bodů)
  15. 6. 2016 11:25
  95%
  0
  0
  majhan

  Vzhledem k tomu, že jsem zachytila částečně v TV i jedničku, která měla v kinech neočekávaně velký kasovní úspěch, byla jsem zvědavá, jak si poradili s dvojkou a opravdu nezklamal - nabitý dějem a překvapivými zvraty a se spoustou efektů a kouzel. Měl velmi rychlý spád a člověk měl co dělat, aby stíhal, ale nebylo tam příliš násilí, což jsem kvitovala s povděkem. Takže nelituji, trochu jsem si mohla provětrat hlavu.

 • (104 bodů)
  14. 6. 2016 22:38
  60%
  0
  0
  KevSpa

  Jednička mě nijak neohromila a dvojka je skoro jako přes kopírák. Průměrná zábavná jednohubka, která sází zejména na herce a předváděná "kouzla". Problém je, že i když bych měla na jejich triky nejspíš zírat s otevřenou pusou, není příběh dostatečně zajímavý, aby mě byť na chvíli strhl. Ale tak aspoň na Marka Ruffala a Lizzy Caplan se dobře kouká.

 • (51 bodů)
  15. 6. 2016 11:56
  85%
  0
  0
  Eyesight

  Přiznám se, že jedničku Podfukáře jsem neviděl a tak jsem nevěděl, co u dvojky čekat. Co mne čekalo? Velmi příjemné odreagování od denních starostí! Herecké výkony, vtipné hlášky, ale především velmi dobrá hudba, kamera a střih - to vše dodalo filmu švih a na drobné detaily (stále nevím, kdo Jezdcům prohodil kartu, když nakonec Walter potvrdil, že je pravá...) stál film určitě za shlédnutí. A do konce tohoto týdne se určitě chystám "doshlédnout" i jedničku!

  • hudba, kamera, střih
  • sledování děje vyžaduje alespoň průměrné IQ ;-)
 • (50 bodů)
  14. 6. 2016 22:48
  70%
  0
  0
  lucifrid

  První díl byl příjemným překvapením a fajn zábavou. Dvojka mi přišla trochu odlehčenější a možná o ždibec zábavnější. Přesto to není žádný zázrak, nemůžu říct, že bych film sledovala se zatajeným dechem. Bavila jsem se, smála jsem se, ale toť vše. Herci jsou fajn, Mark Ruffalo je čím dál víc šarmantnější a Lizzy Caplan byla příjemný bonus. Ostatní herci předvedli své standardní výkony, Radcliffe mi přišel trochu na přes držku a Caine chvílema taky. Možná to bylo postavama, ale jeden podle mě moc přehrával, druhej přišel, odmluvil roli a bylo. No a ten úplný konec si mohli odpustit, ten film dostal díky němu příchuť jakési rozplizlosti. Ideální by bylo Ruffallovo sbohem a šáteček. K tomu nějaké ty nelogičnosti... Když to ale vezmu jako guilty pleasure, tak dobrý, jen u toho hlavně nepřemýšlet.

 • (47 bodů)
  15. 6. 2016 11:14
  95%
  0
  0
  ynnek

  Podfukáři 2 mě bavili víc než první díl. Hlavně začátek filmu byl fakt supr. Bylo to vtipný, herci na výbornou, bylo na co koukat a těch WOW! efektů tam bylo taky několik. Občas to tedy bylo trošku přitažený za uši, ale to bych odpustila. Za mě velice příjemná zábava.

 • Host
  24. 6. 2016 20:25
  0
  0
  Host

  pica je kica ale film neuveritelny

77 51 ?
 • Canis 80%
 • Bad 60%
 • RoCo 70%
 • tedoun 75%
 • evismaior 75%
 • tyna-berbrova 55%
 • bayern 85%
 • sabule 80%
 • Fxxx 75%
 • salisbury 60%
všechna hodnocení (23)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 48 v žebříčku uživatele RoCo
Sdílet tuto stránku:

Partneři: