R.I.P.D. (USA)
« další názvy »
USA USA
96 minut

Žánry

:
Akční, Fantasy, Komedie, Krimi

Obsah

:
Mrtví policajti nemusí nutně skončit v nebi nebo v pekle. Když jsou dobří, nastupují k URNA - Útvaru rozhodně neživých agentů. Tahle super tajná jednotka více »« méně

Režie

:
Robert Schwentke

Scénář

:
Phil Hay Peter M. Lenkov Matt Manfredi

Herci

:
Ryan Reynolds Kevin Bacon Mary-Louise Parker Jeff Bridges Robert Knepper ...
Premiéra: 18. 7. 2013
Distributor: Cinemart
DVD: 20. 11. 2013

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  0
  0
  23. 1. 2017
  Sheldon (9341 bodů)

  Můj oblíbený režisér, oblíbení herci jako Jeff Bridges nebo Mary louise Parker a žánr, který sliboval skutečně srandu se proměnil v naprosto dementní kopii Mužů v černém, která už sama o sobě nestojí za nic. Nevěřícně jsem zíral a jak říká E. A. Poe - Never more!

 • 45%
  0
  0
  3. 5. 2016
  lamps (6963 bodů)

  Tempo solidní, příběh v jeho tématickém základu neokoukaný a pár vtípků vyloudí krátký úsměv, ale nemastné, neslané, nevtipné a koneckonců neoriginální. Bridges je fajn, ale místy dost přehrává, Reynolds jakoby byl duchem jinde a Bacon dělá tu nejlacinější představitelnou karikaturu sebe sama. Namísto cíleného letního megafilmu se jedná o tuctovou oddechovku, která zklame i toho, kdo od ní vůbec nic velkého nečeká...

 • 80%
  0
  0
  27. 5. 2015
  p.a.douch (4227 bodů)

  Film je v pohodě. Byla to dobrá zábava. Jef Bridges byl luxusní. Dobře zapadli i Bacon s Parkerovou. Reynolds mi připadá v každém akčním filmu stejný, ale sem zapadl. Dobrý byl taky Devin Ratray na straně zlosynů. Film rozhodně nevyužil potenciál, ale stále je to dost vysoký nadprůměr. Já zkrátka většinou chodím na filmy který mě bavěj a toto dílko splnilo moje očekávání.

 • 30%
  0
  0
  17. 7. 2013
  Tom Hardy (3806 bodů)

  Po výborné oddechovce RED Schwentke bohužel dokazuje, že šlo spíš o souhru šťastných náhod, než formující se novou jistotu komediálního žánru. Z RIPD je hrozně cítit, že vlastně nikdo (vyjma výborně suché Mary-Louise Parker) nemá cit pro timing, takže se buď ve velkém přehrává (Bridges), podhrává (Reynolds), nebo se herci pitvoří jak v nějaké disneyovce (Bacon). Nápad mixnout Krotitele duchů s Dead Like Me a Muži v černém není marný, ale problém je, že tvůrci de facto nepřidali nic vlastního. Vzali, co fungovalo jinde, neumětelsky to splácali a tím to hasne. Škoda. Mohla to být pecka. Takhle je to (navzdory střídmé stopáži) natahovaná nuda, kde byste opravdu dobré vtipy spočítali na prstech jedné ruky.

 • 35%
  0
  0
  4. 9. 2013
  RolandBones (3523 bodů)

  Schwentkeho predchozi film RED mam rad,ale to co predvedl tady to bylo velice spatne.Scenar se doslova rozpada pred ocima,herecke vykony jsou takove mdle a unile.Snad jen Jeff Bridges si roli uziva.Reynolds se zas celou dobu tvari jako by byl po klistyru a Kevin Bacon je hajzl v dalsi roli.K tomu nejake to CGI a to je asi tak vsechno co ve filmu je.Nadruhou stranu to ma jen hodinu a pul,ktera pomerne rychle utece.35%

 • 45%
  0
  0
  5. 2. 2016
  Ombak_Penari (2731 bodů)

  Bláznivina od začátku až do konce. Nesnesitelně přehrávající Jeff Bridges, ale jeho kovbojská postava sama o sobě mě docela bavila. Většina vtipů ve filmu ale bohužel vyznívala dost trapně a celkově to nijak zvlášť pobavit neumělo a to ani po stránce děje. Ovšem pravdou je, že mě nevytrhli ani žádní MIB, asi nejsem cílová skupina pro podobné filmy.

 • 20%
  0
  0
  14. 9. 2013
  harry456 (2427 bodů)

  Vezměte Muže v černém. Seberte jim téměř všechny vtipy. Vrhněte je do světa, jehož pravidla nejsou (a když ano, tak velice špatně) vysvětlená. Přidejte divně natočené akční scény, nefunkční chemii mezi hlavními hrdiny, občas opravdu podivný střih a ne moc zdařilé herecké výkony téměř všech zúčastněných. Dlouho, opravdu dlouho louhujte a vyjde vám z toho R.I.P.D. Že to nezní vůbec lákavě? Také není! Je to hrůza!!!!!!

 • 100%
  0
  0
  16. 10. 2013
  Pavlína81 (1552 bodů)

  Tak nějak nevím proč že by obsazením, se mi tento film velice líbil.

 • 45%
  0
  0
  12. 3. 2014
  VasaFlasa (1365 bodů)

  Jedinej důvod, proč na tenhle nepovedený film koukat je skvělej výkon Jeffa Bridgese, který bohužel snímek nezachránil.

 • 50%
  0
  0
  20. 11. 2013
  michaela159 (1036 bodů)

  Hravá blbůstka ne nepodobná Mužům v černém. Chemie mezi ústřední dvojicí funguje na jedničku, takže jejich špičkování vyznívá dost dobře. Technicky je to také s přehledem zvládnuté a jako bonus je tu Kevin Bacon. Oproti očekávání příjemná černohumorná oddechovka.

 • 60%
  0
  0
  4. 5. 2014
  Yancl (676 bodů)

  Další z řady nedotažených filmů s velkým potenciálem .. jak něco tak přirozeně zajímavého může obsahovat takovou řadu chyb, nesrovnalostí a dokonce místy i okatě nepovedenou vizualizaci. Což je také důvod celkově nízkého hodnocení, poněvadž tvůrci šli očividně proti divákovi a nabídli hlavně mistrovsky klišoidní dílo (hrdina-padouch-žena). Herecky obsazeno na pohodu, ale také jsem zvětřil pár pasáží, kde Ryan přehrával až moc. Tudíž těch samotných negací nabízí "URNA" nespočet .. kde hledat klady. Pro milovníky scifi žánru určitě skrz samotný nápad zajímavá volba, také je zde k vidění pár povedených hlodů a vlastně celý film má takový humorný nádech, což asi zachraňuje kladné body. Akce také není k zahození ... vem to čert, ale já se nenudil .. takže i přes obrovský výčet chyb ... vlažná žánrovka.

61 36 ?
 • Brenan88 55%
 • Sheldon 40%
 • Nosnica 60%
 • Arnarmo 40%
 • Rezet 40%
 • JanTung 40%
 • Liboul 60%
 • maniak 70%
 • lamps 45%
 • budullin 50%
všechna hodnocení (96)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: