Filmové bonusy

Noc žraloka 3D / Shark Night 3D: Klip z filmu

vydáno 1. 9. 2011, 14:18
-
-
zhlédnuto
5 297 x

Loňský rok patřila mezi jedno z nejpříjemnějších překvapení hororová vybíjená Piraňa 3D Alexandrea Ajy, která dokázala dráždivou lascivnost skloubit s opravdovým strachem. Na tuhle nečekaně povedenou žravou žánrovku se letos pokusí navázat podstatně větší predátor ve filmu Noc žraloka 3D.

Herecká sestava se skládá převážně z mladších ročníků typu „toho už jsem někde viděl“, na režii ale sedí zkušený žánrový harcovník David R. Ellis (Nezvratný osud 2, Hadi v letadle), který by neměl mít s látkou problém. Otázkou je, jak si s látkou poradila na celovečerním poli debutující dvojce scenáristů, kteří obstarali téhle lahůdce veškeré dějové kosti.

Kratičká půlminutová scéna z filmu názorně ukazuje jak kvalitu triků, tak i způsob, jak může občas vypadat krmení rybiček. Nemilá představa pro "vyvolenou", ale příjemná pro nás, zvrhlé diváky.

Související filmy: Noc žraloka 3D

Související čtení:

Recenze: Noc žraloka 3D vás rozesměje

Alexandre Aja nám loni Piraňami dokázal, že se i na laciné hororové zápletce dá vystavět svěží podívaná, která divákům řádně pocuchá nervy. Noc žraloka 3D...

Žravé rybičky versus maso Davida Hasselhoffa

Jak je vidno, čekají nás opravdové hororové hody. Pokračování hororového hitu Piraňa 3D vypadá čím dál lákavěji.

Recenze: Piraňa 3D - zubatý horor roku

Jsou malé, jsou žravé, jsou zatraceně rychlé a chutná jim lidské maso. To by nutně nevadilo, kdyby si zubaté potvory nevybraly pro svůj „raut“ jezero...

David R. Ellis si bude užívat s 3D žraloky

Máte rádi zubaté predátory moří? Doufáte v nějakého důstojného nástupce legendárních Čelistí? Chutná vám filé? Pak by vás dnešní novinka mohla potěšit.

Nejnovější články:

Načíst další články

Ankety

Jaký film s Evou Green máte nejraději?
  • Snílci (2003)
  • Království nebeské (2005)
  • Casino Royale (2006)
  • Perfect Sense (2011)
  • Temné stíny (2012)
  • 300: Vzestup říše (2014)
  • Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
  • Jiný