Trailery

Máma mezi Marťany: Trailer #3

vydáno 2. 3. 2011, 00:00
-
-
zhlédnuto
2 344 x

Upoutávka na připravovaný animák Máma mezi Marťany zaujme hned zkraje jednou velmi zásadní vlastností - ano, animací. Ta vypadá velice dobře a nese se v duchu křížence zemeckisovského "realistického" CGI (Polární expres, Vánoční koleda) a klasického "pixaráku". Kromě ní se tvůrci snaží uchvátit diváka i chytlavou hip-popovou skladbou, která uvnitř traileru překvapivě funguje, a dodává mu tak typickou "veselou šťávu" animáků.

Námět se také zdá být příjemně "dětský", takže jediné, co bohužel selhává, je malá vtipáž na celkem dlouhou stopáž. Snad se ve výsledku scenáristi vyšvihnou a doplní vizuálně velice působivý kousek i několika dělbuchy humoru. Zatím to sice vypadá, že se Máma mezi Marťany nezařadí po bok klenotů kinematografie, ba ani klenotů mezi animovanými filmy, ovšem mohlo by se jednat o chutnou vesmírnou jednohubku.

Hodnocení traileru: 70%

Autor:

Související čtení:

Monstrum Roberta Zemeckise

Autor klasik Forrest Gump, Falešná hra s králíkem Rogerem a Návrat do budoucnosti neví, kam dřív skočit. Jeho jméno se motá hned okolo tří projektů najednou.

Robert Zemeckis je díky animákům v háji

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až vám studio odřízne přístup k finanční studni. Režisér kultovních filmů Forrest Gump, Falešná hra s králíkem...

Nejnovější články:

Načíst další články

Ankety

Půjdete do kina na Dunu?
  • Určitě, nemůžu se dočkat!
  • Ne, sci-fi mě nezajímají
  • Do kina nechodím, na filmy koukám jen doma
  • Co je to Duna?