Trailery

#jsemtady: Trailer

vydáno 19. 5. 2020, 13:12
-
-
zhlédnuto
431 x

Když se slavný francouzský šéfkuchař zčistajasna rozhodne vyrazit na druhou polokouli za tajemnou dívkou, kterou poznal na internetu, pak je jasné, že může jeho příběh skončit všelijak.

Věhlasný francouzský šéfkuchař Stéphane (Alain Chabat) žije poklidným životem a má všechny důvody, proč se cítit spokojeně. Přesto jedinou osobou, která jej udržuje naživu, je tajemná mladá Korejka Soo (Doo-na Bae), se kterou se náhodou spojil na lnstagramu. Baví se spolu na dálku o umění i sakurách, které právě rozkvétají, a zdá se, že si výborně rozumí navzdory vzdálenosti a všem jazykovým i kulturním bariérám.

Pak se jednou Stéphane rozhodne Soo nečekaně a bez ohlášení navštívit v jejím rodném Soulu. I když se ukáže, že tento impulsivní nápad na neohlášené setkání nebyl zrovna nejlepší, Stéphane díky tomu pozná mnoho nových přátel a jeho dobrodružství má nakonec úplně jiné rozuzlení, než které očekával. A na druhém konci světa dokonce dokáže obnovit zpřetrhaná pouta k svým blízkým. (CinemArt CZ)

Související filmy: #jsemtady

Související čtení:

Brzy v kinech: Tajemná dívka z internetu, slavný šéfkuchař a výlet přes půlku světa

Odlehčenější přírůstek v rámci kinopremiér slibuje francouzská komedie #jsemtady, v níž se uznávaný šéfkuchař vydává kvůli dívce z internetu přes půl...

Nejnovější články:

Načíst další články

Ankety

Zaujal vás Shang-Chi?
  • Ano
  • Ne