Trailery

John Wick: Chapter 3 - Parabellum: Trailer

vydáno 17. 1. 2019, 21:24
-
-
zhlédnuto
2 306 x

John Wick (přirozeně Keanu Reeves) je po událostech předchozího dílu na útěku a na jeho hlavu je vypsaná tučná odměna. Po krku mu jdou doslova všichni, John se ale přirozeně nehodlá jen tak vzdát. Nově na své další hodně krvavé cestě potká půvabnou vražedkyni Sofii (Halle Berry) i ruskou Romku zvanou Ředitelka (Anjelica Huston), členkou spolku High Table.

Související filmy: John Wick 3

Související čtení:

John Wick 3: Nový plakát na třetí štaci zabijáka Keanu Reevese láká na poslední večeři

První díl byl hotové zjevení. Žádné zbytečné digitální blbnutí, poctivý tah na oldschoolovou akční bránu, kde rány bolí a herci se na place pěkně zapotí...

John Wick 3: Keanu Reeves odkazuje v novém traileru na Matrix!

Keanu Reeves má před sebou finální kolo coby zabiják John Wick, jehož krvavou cestu odstartovalo zabití milovaného štěněte. A teď chtějí všichni zabít jeho.

Podívejte se, jak psi reagují na trailer na Johna Wicka 3!

Psi jsou velkou součástí série John Wick, takže vlastně dává smysl, aby se naši čtyřnozí kamarádi také vyjádřili k nedávno uvolněnému traileru na třetí díl.

John Wick 3 má první plakát a nic stylovějšího dneska neuvidíte

John Wick byl neuvěřitelnou trefou do černého a potřebným oživením skomírajícího akčního žánru. Ne že bychom sem tam nějakou tu dobrou akci nedostali, ale...

John Wick 3: Nové exkluzivní fotky z filmu. Seznamte se s novými postavami

Dva předchozí díly Johna Wicka nám představily plejádu zajímavých kriminálníků a nájemných zabijáků. A ani u třetího filmu tomu nebude jinak.

Nejnovější články:

Ankety

Chtěli byste Red jako televizní seriál?
  • Klidně, zápletka s důchodci mě baví.
  • Ano, ale leda s herci z filmové série.
  • Ne, už filmy za moc nestály.
Sdílet tuto stránku:

Partneři: