Trailery

Realive: Trailer - smrtelně nemocný si nechá zmrazit tělo a po 60 letech se probouzí

vydáno 2. 9. 2017, 10:00
-
-
zhlédnuto
2 369 x

Talentovaný španělský scenárista a režisér Mateo Gil (Vanilkové nebe, Hlas moře, Agora, Blackthorn) přichází se zajímavou sci-fi látkou. Realive (2016) vypráví příběh nemocného Marka (Tom Hughes), který se rozhodne zmrazit vlastní tělo, načež se probouzí o 60 let později, v roce 2084. Je prvním v dějinách, všemi opěvován a marketingově využit. Když mu spolu s tělem oživí i paměť, začne se Mark rozpomínat, že byl zamilován do dívky Naomi (Oona Chaplin). Co se s ní stalo a jak se jeho život bude ubírat dál?

Realive nebude žádným globálním hitem, ale ideálním přemýšlivým přírůstkem pro všemožné sci-fi přehlídky a festivaly. Tam se neztratí ani po letech.

Lukáš Král
Autor:
Lukáš Král
Související osoby: Mateo Gil, Tom Hughes (II), Oona Chaplin

Související čtení:

Téma: Alternativní fanouškovský sestřih sci-fi Pasažéři ukazuje sílu střihu

Pasažéři patří k nejzajímavějším sci-fi poslední dekády. Finální akt je sice zbytečnou úlitbou blockbusterovým divákům, zbytek je ale špičkovou žánrovkou s...

Zygote: Nejnovější sci-fi kraťas studia Neilla Blomkampa vzdává hold Vetřelci a Věci

Neill Blomkamp (District 9, Elysium) se rozhodl zkusit štěstí, založil si Oats Studios a rád by do budoucna své projekty financoval za pomoci fanoušků...

Recenze: Cemetery Junction (Video)

Dnes se podíváme na trošku starší videokousek, ve kterém Ricky Gervais a Stephen Merchant vzpomínají na dobu, kdy byli mladí a chtěli prostě někam „vypadnout“.

Nejnovější články:

Načíst další články

Ankety

Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
  • Ano
  • Ne, chci film vidět v kině!
  • Je mi to jedno, Bond mě nezajímá