Trailery

Westworld (2016): Trailer - klasika Michaela Crichtona se vrací v seriálové verzi

vydáno 29. 8. 2016, 12:00
-
-
zhlédnuto
1 932 x

Klasika Westworld z roku 1973 možná není v našich končinách tak známá, rozhodně si ale zaslouží pozornost (a moderní zpracování). Původní snímek, který napsal a režíroval Michael Crichton, vyprávěl o futuristickém zábavním westernovém parku řízeném roboty, kteří se vzbouří proti lidem. Takže taková fajn kombinace Jurského parku a Terminátora. Tohle přirovnání není vůbec mimo mísu - originál tak skutečně působí, jako bonus má navíc ten přesah, že návštěvníci jsou v parku mimo jiné proto, aby mohli robotům ubližovat/zabíjet je/souložit s nimi a dělat další podobné zábavné věci, které jim běžný život odepírá. Seriálová verze z produkce HBO by dějově uhnout neměla, navrch ale nabídne opravdu hvězdné obsazení. Roli "hlavního Terminátora" přebírá Ed Harris (původně fantastický Yul Brynner) a plnohodnotný trailer vypadá zatraceně lákavě. Televizní Westworld by měl odstartovat na HBO letos v říjnu.

P.S. Pokud jste originál neviděli, vřele doporučuji tuhle "mezeru ve vzdělání" dohnat. V mnohém je na ní znát zub času, pořád jde ale o zatraceně zajímavý sci-fi kousek.

Související filmy: Westworld
Související osoby: Michael Crichton, Ed Harris

Související čtení:

Roboti seriálu Westworld jako Terminátor, Robocop, Bender a další

Seriál Westworld je inspirovaný stejnojmenným filmem z roku 1973, který napsal a natočil Michael Crichton. O víkendu jsme se konečně dočkali dalšího...

Westworld: Je v plánu 3. série? V HBO dali fanouškům odpověď!

Seriál Westworld vstoupil do druhé sezóny a přestože máme za sebou teprve první dva díly a na nějaké závěry je brzo, v HBO již mají jasnou o budoucnosti série.

Westworld: První dojmy z úvodních dvou epizod 2. série

Seriál Westworld znovu ovládl obrazovky a my jsme přirozeně u toho. Po dvou částech je stále brzo na nějaké ty soudy, první dojmy si ale - lidově řečeno -...

Westworld: Další park potvrzen v novém traileru!

A aby fanoušci seriálového hitu HBO těch důvodů k nedočkavosti neměli málo, současně nová upoutávka ukazuje i návrat jedné z klíčových postav první série.

Westworld: Nový plakát na druhou sérii je to nejlepší za hodně dlouhou dobu

Druhé série Westworldu patří zcela bez debat mezi nejočekávanější televizní kousky letošního roku. Nemáme důvod nevěřit, že si v HBO výsledek nepohlídají.

Nejnovější články:

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.
Sdílet tuto stránku:

Partneři: