Trailery

Trolíci s barevným čírem se vrací aneb první teaser trailer k Trollům je tu! (CZ dabing)

vydáno 2. 2. 2016, 13:30
-
-
zhlédnuto
7 373 x

Byl to hit 90. let minulého století a snad každý z nás měl nějakého toho trolíka doma. Měli různé velikost, barvy i formy no a nyní se tato klasika do našich životů vrací v podobě filmu.

Studio DreamWorks vydalo první teaser trailer k animovanému filmu jménem Trolls. Čeká nás barevná podívané plná dobrodružství a hudby, které vévodí Justin Timberlake. Ten propůjčil hlas jednomu ze dvou hlavních protagonistů – trollovi jménem Branch. Jeho společnicí na cestě mimo svět, který trollové dosud znali, bude princezna Poppy, kterou namluvila a nazpívala Anna Kendrick. Tím ovšem seznam hvězdných jmen nekončí, ať už v mluvené nebo zpívající rovině uslyšíme Gwen Stefani, Jamese Cordena, Russela Branda, Kunala Nayyara a i švédské duo Icona Pop.

Roztomilí a přátelští trollové si nejraději hrají všude, kde je to možné. Jednoho dne se ale objeví tajemný obr a zábavě je rázem konec... nebo ne? Premiéra tohoto barevného muzikálu se v našich kinech uskuteční 3. listopadu 2016 pod názvem Trollové.

Miňonka
Autor:
Miňonka

Související čtení:

Čekají animované snímky v budoucnu komplikace?

Filmy vznikají ve stále vyšší kvalitě zvuku a obrazu, což je jistě ku prospěchu věci. Vše jde ruku v ruce s technologickým pokrokem. Je tu ovšem jedna...

US tržby: Fenomenální Marvel a Trollové, střízlivě přijatí Příchozí

Někdy má člověk zkrátka smůlu. Režisér Denis Villeneuve (Zmizení, Sicario: Nájemný vrah) natočil jednu z nejlépe hodnocených sci-fi dekády a přesto to na...

US tržby: Víkend ve znamení nováčků

Hity minulých týdnů měly o víkendu smůlu. Do amerických kin vstoupily hned tři velmi dobře hodnocené novinky a po zásluze na sebe strhly nejvíce zájmu.

Recenze: Trollové by byli mnohem lepší bez českého dabingu

Trollové jsou šťastné bytůstky (neustále šťastné), které žijí na kouzelné mýtině v kouzelném lese a pořád jenom oslavují a pořádají párty.

Animovaný snímek Čapí dobrodružství se představuje. Je tu první plakát a trailer

Studio Warner Bros. Pictures zveřejnilo první plakát a trailer k jejich novému animovaného filmu Storks, který bude do české distribuce uveden pod názvem...

Nejnovější články:

Načíst další články