• Filmy
  • Seriály
  • VOD
  • Žebříčky
  • Videa
  • Články
  • Osobnosti
  • Uživatelé
  • Kontakt
Automaticky

© 2023 Kinobox.cz

Hledat film, seriál...
  • Osobnosti
  • Uživatelé
  • Kontakt
  • Filmy
  • Seriály
  • VOD
  • Žebříčky
  • Videa
  • Články
Profilový obrázek

kath

Kateřina Rýdlová •

Hodnocení 32

Od nejnovějších
  1. Zkažená mládež
    Zkažená mládež (2007)
    19. 1. 2015
    9
  2. Náš vůdce
    Náš vůdce (2008)
    19. 1. 2015
    7
  3. Kult hákového kříže
    Kult hákového kříže (1998)
    19. 1. 2015
    10
  4. Pojedeme k moři
    Pojedeme k moři (2014)
    14. 4. 2014
    5
  5. Flicka
    Flicka (2006)
    3. 4. 2014
    7.5
  6. Alinin sen
    Alinin sen (2005)
    3. 4. 2014
    6.5
  7. Hunger Games: Vražedná pomsta
    Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)
    3. 4. 2014
    9
  8. Sinister
    Sinister (2012)
    3. 4. 2014
    8
  9. Charlieho malá tajemství
    Charlieho malá tajemství (2012)
    3. 4. 2014
    9.5
  10. Colette
    Colette (2013)
    3. 4. 2014
    7.5
  11. Trainspotting
    Trainspotting (1996)
    30. 3. 2014
    10
  12. Hunger Games
    Hunger Games (2012)
    18. 3. 2014
    9
  13. Trust
    Trust (2010)
    18. 3. 2014
    3
  14. Okrsek 13: Ultimatum
    Okrsek 13: Ultimatum (2009)
    12. 3. 2014
    10
  15. Okrsek 13
    Okrsek 13 (2004)
    12. 3. 2014
    10
  16. Já jsem ty
    Já jsem ty (2009)
    12. 3. 2014
    8.5
  17. Vracenky
    Vracenky (1990)
    12. 3. 2014
    7
  18. Ledově ostří
    Ledově ostří (2007)
    12. 3. 2014
    2.5
  19. Žáby k zulíbání
    Žáby k zulíbání (2006)
    12. 3. 2014
    6.5
  20. Need for Speed
    Need for Speed (2014)
    12. 3. 2014
    9
  21. Rychle a zběsile
    Rychle a zběsile (2001)
    12. 3. 2014
    8.5
  22. Nejpevnější pouto
    Nejpevnější pouto (2000)
    11. 3. 2014
    9
  23. Keith
    Keith (2008)
    11. 3. 2014
    9
  24. Lidice
    Lidice (2011)
    11. 3. 2014
    5.5
  25. Deset důvodů, proč tě nenávidím
    Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)
    11. 3. 2014
    9.5
  26. H2O: Stačí přidat vodu
    H2O: Stačí přidat vodu (2006)
    11. 3. 2014
    5
  27. On je fakt boží!
    On je fakt boží! (2008)
    11. 3. 2014
    7.5
  28. Pohlaď kočce uši
    Pohlaď kočce uši (1985)
    11. 3. 2014
    8
  29. Mrtví a neklidní
    Mrtví a neklidní (2013)
    11. 3. 2014
    7.5
  30. Texaský masakr motorovou pilou
    Texaský masakr motorovou pilou (1974)
    11. 3. 2014
    9
  31. Šikana
    Šikana (2001)
    11. 3. 2014
    7
  32. Funny Games USA
    Funny Games USA (2007)
    11. 3. 2014
    9.5

Novinky na Kinoboxu

Lucifer Falling. Zesnulý režisér Kenneth Anger provokoval satanismem i skandály celebrit
Téma•28. 5. 2023
Lucifer Falling. Zesnulý režisér Kenneth Anger provokoval satanismem i skandály celebrit
Muž, kterému scénář vykuchal život. František Kriegel obětí filmového atentátu
Recenze•28. 5. 2023
Muž, kterému scénář vykuchal život. František Kriegel obětí filmového atentátu
Nedejte na filmové trailery. Často nám lžou, jako když tiskne
Téma•28. 5. 2023
Nedejte na filmové trailery. Často nám lžou, jako když tiskne
Automaticky

© 2023 Kinobox.cz

Filmy
  • Novinky v kinech
  • Filmy na Netflixu
  • Filmy na HBO Max
  • Filmy na Disney+
Seriály
  • Seriály na Netflixu
  • Seriály na HBO Max
  • Seriály na Disney+
Žebříčky
  • Nejlepší filmy 2023
  • Nejlepší filmy 2022
  • Nejlepší seriály 2023
  • Nejlepší seriály 2022
Videa
  • Nejnovější trailery
Články
  • Nejnovější články
Kinobox
  • Kontakt
  • Tiskové zprávy
  • Podmínky užití
  • Zpracování os. údajů
  • Nastavení cookies
  • Disclaimer